Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Mynář s maskou v Číně?

K
Kvido Přidáno před 2 lety
Mynář s maskou v Číně? Nevím, jestli kancléř pan Mynář chodil před dvěma dny po čínském území s respirační maskou. Je to také jeho věc. Ale je skutečně s podivem, že do Číny odcestoval v době velmi hektické až nebezpečné, vzhledem ke koronavirusu.
Je též divné, že Pražský Hrad vůbec neinformoval vládu o cestě Mynáře do míst zdravotního rizika, které Číny v těchto týdnech aktuálně rozhodně má.
Setkání se uskutečnilo údajně v Pekingu, kde se Mynář pouze setkal s jedním z čínských vicepremiérů Chu Čchun-chuem.
Mezi Českem a Čínou přerušené letecké spojení. Jak se Mynář do Číny dostal, novináři zatím neví. „Vládním letadlem neletěl,“ sdělil iDNES.cz Babiš. Vláda podle něj o cestě Mynáře do Číny vůbec informována nebyla. Přitom kancléře údajně osobně poslal utužovat přátelství s Čína sám pan prezident Zeman!?
Fakt, je to obrovsky nápadné, že se pan Mynář v tak kritické době obětoval a vydal na dalekou cestu do Číny. Kancléř, který má podivnou pověst a soud ho dávno uznal prý za lháře, takže zřejmě měl z Hradu odejít, projevuje Číně velké přátelství. Nejedná se v Číně o nějaký soukromý kšeft? A mluví Hrad skutečně pravdu?
To je fakt hrozné, jak česká politika špinaví!
Foto: Echo24.cz
Kvido únor 27 2020 674

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice