Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Koronavirus; svět nepřipraven

K
Kvido Přidáno před 10 měsíci
Koronavirus; svět nepřipraven
Mluvme si co chceme, ale na nový koronavirus Covid-19 je svět naprosto nepřipravený. Alarmující je, že není dostatek roušek a respirátorů. To se nikde ve světě nepřipravovali třeba na globání nákazu, otravu apod? A proč se vgše toičí jen kolem letadel a cestování (přenášení) nákazy auty se jaksi pomíjí?
Ještě včera se mluvilo v Česku, že varování před koronavirusem je nadsazené, hysterické. Avšak je třeba vidět, že většina světové veřejnosti se nového koronavirusu obává, jelikož o něm mnoho lékaři neví. A v České republice (ČR) se nákaza komplikuje, zejména přes "nosiče" tohoto nebezpečného virusu.

Zdravotníci a lidé zodpovědní za hygienu se příliš mnoho věnovali transféru virusu přes leteckou dopravu. Teméř zcela opomněli automobilovou dopravu!

Vždyť spousta turistů může přijet při svém návratu z dovolené z Italie do ČR právě automobily. A zde není kontrola žádná. Nechápu tak černobílé uvažování zodpovědných lidí. Proč mají v Maďarsku a Polsku a Slovensku nulovou nákazu? Je to náhoda, či větší opatrnost a důslednost, včetně kontrol na hraničních přechodech? Tam se totiž měla již od počátku výskytuá koronavirusu v Číně odehrávat v ČR kontrola měření tělesné teploty migrujících občanů. Nestalo se tak, a to se nám nyní může vymstít!

O nás Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 25.12.20. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.