Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog

Statistika koronaviru i pro města

K
Kvido Přidáno před 8 měsíci
Statistika koronaviru i pro města V současné situaci celosvětové epidemie koronavirusu by bylo žádoucí zveřejňovat statistiku nakažených osob také v okresních městech. Měli bychom tak větší přehled, jaká je situace v našem blízkém okolí. Taková statistika dosud schází.
Určitě každého z nás zajímá průběh onemocnění koronavirem také ve svém okolí. Na webu Ministerstva zdravotnictví ČR můžeme najít statistiku COVID-19, tedy přehled aktuální situace v ČR. Jenže informaci o tom, jak to v konkrétních okresních městech vypadá s onemocněním, nenajdeme. Statistika se týká pouze jednotlivých krajů ČR.

Informovanost o výskytu COVID-19 je, myslím, žádoucí. Pokud ministerstvo zdravotnictví nemá dostatek personálu pro vkládání dat do počítačů, jistě by se pro tuto činnost našlo dost dobrovolníků, kteří by za menší finanční odměnu potřebnou práci rádi vykonávali.
Kvido březen 29 2020 316 0 komentářů 0 z celkových 0 hodnocení Tisk

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.


Hodnocení je k dispozici pouze členům.

Prosím Přihlásit se nebo Registrovat volit.
Skvělý! (0)0 %
Velmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Průměrný (0)0 %
Špatný (0)0 %