Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog

Tereza Spencerová byla donucena ukončit ranní kávičku

J
Jan Pravda Přidáno před 4 měsíci
Tereza Spencerová byla donucena ukončit ranní kávičku Ve středu 1. dubna vydala Tereza Spencerová hodně smutný neaprílový status: "...malá neaprílová zprávička... dneškem jsem skončila na Primě... silně "okrojili" dosavadní spolupráci, do podoby, která mě přišla nepřijatelná... schylovalo se k tomu už dlouho, takže je vlastně fajn, že se to konečně rozseklo... a hned toho využiju... "
Terezo díky za skvělou práci. Svého času byl obětí i Šimek s Bubílkovou, také se posmívali režimu. Tehdy před úplným posledním zákazem politiku komentující komiky zachránila smrt nemocného M. Šimka, kterého se předtím báli a zakazovali "soudruzi" i soudruzi.

Asi někomu vadíš, třeba někomu za velkou louží, napadá mě CNN. Mají zanedlouho začít vysílat na Primě, očividně se jim nehodíš do krámu. Demokrati tě oficiálně nevyhodili, jen ti nabídli podmínky, na které může přistoupit jen ten, koho platí politická neziskovka. Terezo, držím ti palce.
Jan Pravda April 01 2020 2,242 1 komentář 0 z celkových 0 hodnocení Tisk

1 komentář

Zanechat komentář

 • K
  Kvido
  Dobroš!
  Ale Prima zřejmě nasadí vysokou laťku důvěrohodnosti, na což T.S. třeba na Parlamentní listy mnohdy kašlala, připusťme jako její fanoušci.
  Nyní na Prime budou v NEWS chtít:

  Citovat

  „Je pro nás nanejvýš důležité, abychom vše, co pouštíme ven, měli perfektně ověřené. Jde mi o naprostou přesnost a upřímně, raději budu mít nějakou zprávu později, ale fakticky správně, než abych ji publikoval jako první, ale s chybami,“ prohlásil Tim Lister, který je u rozjezdu nové stanice Prima NEWS.
  Odpovědět - April 03 2020 10:32:05

Hodnocení je k dispozici pouze členům.

Prosím Přihlásit se nebo Registrovat volit.
Skvělý! (0)0 %
Velmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Průměrný (0)0 %
Špatný (0)0 %