Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Tereza Spencerová byla donucena ukončit ranní kávičku

J
Jan Pravda Přidáno před 1 rokem
Tereza Spencerová byla donucena ukončit ranní kávičku Ve středu 1. dubna vydala Tereza Spencerová hodně smutný neaprílový status: "...malá neaprílová zprávička... dneškem jsem skončila na Primě... silně "okrojili" dosavadní spolupráci, do podoby, která mě přišla nepřijatelná... schylovalo se k tomu už dlouho, takže je vlastně fajn, že se to konečně rozseklo... a hned toho využiju... "
Terezo díky za skvělou práci. Svého času byl obětí i Šimek s Bubílkovou, také se posmívali režimu. Tehdy před úplným posledním zákazem politiku komentující komiky zachránila smrt nemocného M. Šimka, kterého se předtím báli a zakazovali "soudruzi" i soudruzi.
Asi někomu vadíš, třeba někomu za velkou louží, napadá mě CNN. Mají zanedlouho začít vysílat na Primě, očividně se jim nehodíš do krámu. Demokrati tě oficiálně nevyhodili, jen ti nabídli podmínky, na které může přistoupit jen ten, koho platí politická neziskovka. Terezo, držím ti palce.
Jan Pravda duben 01 2020 2,679 0 komentářů

O nás Jan Pravda

Já jsem Administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 05/29/2017. .

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.


Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice

Tip 3

Xaver a Novotný

Studio Xaver