Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Madam Merkel zase blouzní?

K
Kvido Přidáno před 1 rokem
Madam Merkel zase blouzní? Jak uvedl na dnešním (9.5.2020) Twitteru předseda SPD Okamura, německá kancléřka Mutti Merkel vyslovila výbušnou myšlenku. Podle ní by se měly státy Evropské unie (EU) vzdát své suverenity. To je demokracie? To je Lisabonská smlouva?
Větší bla, bla jsem od Mutti Merkel neslyšel. Vypadá to, že si koleduje o vycouvání ze svého kancleřského postu! Již v roce 2018 prohlašovala, že by se měly státy EU vzdát své suverenity, viz video: Angela Merkel opět zaperlila / SPD Tomio okamura.
Nyní tento její blábol údajně nově opakovala a její staré požadavky tudíž oprášila. Bohužel, dohledat aktuální zdroj se mně zatím nepodařilo.
Je to ovšem velmi zarážející!
Kvido květen 08 2020 743

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.


Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice