Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Politika

Kdy zrušíme některé nesmysly?

K
Kvido Přidáno před 2 lety
Kdy zrušíme některé nesmysly? Chápu, že aktuálně máme hlavu v pejru (rozuměj hodně starostí a smutku) s oním kruťasem coronavirusem, potažmo modifikací covid-19. Ale mně starosti navíc dělá stát, který dovoluje některé velké nesmysly.
1/ Protože mám v politice premiéra A.Babiše, který často propaguje stát jako firmu, myslím, že to je první nesmysl. Měli bychom mít odborné vedení státu. A sát nikoli jako firmu, využivající štědré dotace a daňové úlevy!
2/ Stopnout zneužívání státu, např. politické neziskovky jako Člověk v tísni a jiné.
3/ Zrušit lichvu bank. Když dáte do banky peníze, ona na tom vydělává. Když dostanete záporný úrok, pak bance za to ještě zaplatíte!
4/ A ne poslední nesmysl banky by neměly odvádět z naší republiky sta miliard korun do svých západních států a tak nás vlastně okrádat.
Jednoduché rady, že?

O nás Kvido

Já Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejčtenější Internet

Žádné Internet
Žádné Internet