Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog

Rohlíky z řetězců jako nedopečené

K
Kvido Přidáno před 6 měsíci
Rohlíky z řetězců jako nedopečené Jak jste spokojení s pečivem z obchodních řetězců? Já mám nedobré zkušenosti s rohlíky i houskami - jsou většinou totálně nedopečené. Tedy, velmi bílé, nic křupajicího jako od samostatných pekařů.
Dlouhodobě prodává většina obchodních řetězců uvnitř úplně nedopečené pečivo. Takové pečivo vyhlíží bílou nezdravou barvou. Lékaři vám řeknou, že škodí zdraví, lépe jej nejíst. Jsou to téměř všechny druhy, např. bagety, bulky, či housky.

Prostě, jde o ečivo ze zmraženého polotovaru! Dokonce jsem slyšel, že polotovar těsta pro takové pečivo dováží řetězce letadlem z Německa (neoveřeno), což je alarmující. Je to v rozporu s tvrzením, že politici a vláda tlačí na obchodníky, aby nakupovali převážně české výrobky potravin.

K těm bílým rohlíkům. Radil bych řetězcům, aby měli u své pekárny kvalifikované pracovníky. Mají tam, jak jsem se doslech, většinou samé chvilkové brigádníky!

Četl jsem na internetu: Klatovský deník

"...nám markety rozpékají pečivo z Polska a přitom máme na Klatovsko svoje pekárny. Manažéři z řetězců si pěkně mnou ruce, jak do regionu vozí pečivo bůh ví odkud a pěkně na tom vydělávají. Na všem je nejhorší, že tuto hru občané hrají. Kdyby se jim na vykašlali, tak to by se řetězce divili".

"...Proč si kupovat nějaké zmrazené,které sice teplé voní a chutná,ale po schladnutí ztvrdne a nedá se jíst.Proč podporovat něčí byznys?Je to dobře,že to musí být označené".

Foto titl.: pekarnomanie.cz
Kvido červen 06 2020 257 0 komentářů Tisk

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.