Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog

TV Prima je prima

K
Kvido Přidáno před 13 dny
TV Prima je prima TV Prima má od 3.května 2020 své Hlavní zprávy v novém designu díky zakoupením práv na značku CNN, takže vlastní její know-how a přístup do mezinárodní výměnné sítě CNN.
Studio Hlavní zprávy CNN Prima News je skutečně fascinující svou velikostí na jedno poschodí, ale také universálními obřími displeji s možnosti 3D vizualizace. To na první pohled diváka zřéjmě překvapí. Obsah vysílání je rovněž nyní více pestrý s aktuálními vstupy z domova i zahraničí, velmi funkční jsou bleskové šoty, které několika větami ukazují co se doma i ve světě nejaktuálnějšího děje. Tohle ještě neumí dramaturgie žádná česká televie.

Jednotlivé informace a jejich řazení mně připadají přehlednější a ucelenější, než na hlavní zpravodajské relaci Události ČT24. Také obě moderátorské dvojice působí solidně a věrohodně v porovnání s někdy i úsměvnými postavičkami moderátorů v Událostech. Vypadá to, že svoji profesionální úrovní moderátorů i designu studia, předčila TVPrima ve zpravodajství Českou televizi.

Propojení se CNN je však zatím málo znát na samotném vysílání. Zpočátku se objevovali reportéři CNN se svými vstupy z různých míst světa, ale v posledních dnech se nějak vytratili...

Marketing Hlavních zpráv se vetřel do zpravodajství poměrně násilně. Dva vstupy reklam, každý v délce 2 minut, se mně jeví jako ustřižení běhu zpráv. Nestačil by pouze jeden dvouminutový vstup reklam? Jinak, Hlavní zprávy TVPrima jsou prima. Jen tak dál!
Kvido June 19 2020 131 2 komentáře Tisk

2 komentáře

Zanechat komentář

 • Milan
  Připadá mi to, že do Primy vstoupila americká CIA a balamutí nás, obyčejné lidi proti všem, kteří nesouhlasí s USA. Představte si, že by do médií ČR vstoupila nějaká zpravodajská agentura Ruska, a nemusela to být ani KGB, jaký křik by nastal z pražské zdegenerované kavárny. Na Primu CNN se nedívám a nenchám se ohlupovat jejich goeblsovskou propagandou proti Číně a Rusku.
  Odpovědět - June 20 2020 10:09:42
 • K
  Kvido
  Dík za tento názor. Vypadá to na ovlivňování politického názoru Čechů. A pomoc reportérů CNN není vůbec patrný už pár týdnů, jak se slibovalo.
  Odpovědět - June 23 2020 17:13:46