Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Transparentně průhledný kávovar za sto tisíc u piráta Hřiba

J
Jan Pravda Přidáno před 2 měsíci
Transparentně průhledný kávovar za sto tisíc u piráta Hřiba
Kávovar z akce z letáku za sedm tisíc? Nebo luxusní model za dvacet? To ať si koupí póvl, do kanceláře primátora patří kávovar za sto tisíc. Tak asi takto uvažoval pirátský papaláš Hřib, kterému "fandí" tzv. demokratická média v čele s českou televizí, zaštiťující se houfem neziskovek. Hrobové ticho vypovídá o tom, že v mediální praxi se necenzurují jen bezvýznamné banality.

Vzpomínáte, jak piráti slibovali, že zatočí s korupcí a rozhazováním peněz na pražském magistrátě? Pirátští kluci a jejich parta se rychle zorientovali, jak se v Praze odklání. Blesk uvádí že "doklad zveřejněný registrem smluv ministerstva vnitra ukazuje, že pražský primátor si ve své kanceláři vychutnává od července kávu z kávovaru za 101 979 korun včetně DPH . Přitom právě pirátská parta a jejich spolupachatelé "kámoši sobě" pražanům slibovala, jak povede Prahu transparentně, jak vše bude průhledné. Výsledek? V kanceláři pirátského primátora Hřiba se nachází transparentně průhledný kávovar za sto tisíc. Papalášství v jak z učebnice.

Slyšíte to ticho? To řvou neziskovky, které protestují proti rozhazování peněz z kapes pražanů. S neziskovkami taky protestují všechna média v čele s Českou televizí. Nebo mají pravdu ti, co tvrdí, že se necenzurují pouze nevýznamné banality?

Podle Blesku prý za nákup mohou úředníci. Tak se ptám, to jako mohou o statisícových nákupech do kanceláře primátora rozhodovat úředníci, aniž by o tom primátor věděl? Hřibe, nelži. Odstup, když takto vedeš svou kancelář. Jak asi vedeš Prahu? Odpověď na otázku je v ulicích metropole nepřehlédnutelná.


O nás Jan Pravda

Sekce Blog: 2008 až 2010 - server pc-politika.cz, 2010 až 2021 - nekecamweb.cz . .
Jan Pravda listopad 09 2020 409

1 komentář

Zanechat komentář

  • K
    Kvido
    Ano, Piráti většinou střílejí vedle, kecají! Nyní hodně i Adamová - Pekarová. Ta mlátí prázdnbou slámu jen aby se zviditelnila.
    Odpovědět - listopad 09 2020 22:00:08