Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Politika

Koronavirus; Němcová neví o čem mluví

K
Kvido Přidáno před 12 měsíci
Koronavirus; Němcová neví o čem mluví V dnešních "Otázkách Václava Moravce" opět šířila nová poslankyně senátu Miroslava Němcová své podivné názory o pandemii koronaviru v České republice (ČR). Vyznělo to tak, že prý vládní opatření omezují základní lidská práva...
Podle Němcové prodloužení nouzového stavu vládě vyhovuje, jelikož je pohodlnější zvládnout všechny úkoly v nouzovém stavu. Nyní platí do 12. prosince. Němcová řekla, že by nouzový stav již neprodlužovala ani o den.
Němcová podle mě kecá, zřejmě neví, o čem mluví, jelikož vláda a ekonomové dobře vědí, jak obrovské miliardy trvání nouzového stavu náš stát zaplatí! Avšak zdraví občanů je přece přednější.
Němcová tím vlastně nahrává odmítačům koronaviru. Mimochodem, dnes jich stovky demonstrovaly v Praze. To málem vypadá, jakoby je Němcová k tomu pobízela. Jako politička zprostředkovaně "mezi řádky" nabádá Němcová lidi, aby nerespektovali vládu! Kam jsme se to dostali? A to je velice špatně!
Proč zejména?
Podle ministerstva zdravotnictví, v ČR za včerejší sobotu (05.12.2020) přibylo 3308 nově nakažených. Za sobotu v zemi rovněž přibylo 59 úmrtí s koronavirem a vyléčilo se 102 lidí. V Česku se celkem nachází 60 201 aktivních případů infikovaných. Poprvé od svého zavedení se navíc zhoršilo skóre protiepidemického systému (PES). V celém Česku index dosahuje 64, což je opět čtvrtý stupeň pohotovosti.

O nás Kvido

Já Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Autoři

Nejčtenější Internet

Žádné Internet
Žádné Internet