Blog

Prezident Zeman vyčkává, proč?

P
Pexa 2 Přidáno před 19 dny
Prezident Zeman vyčkává, proč?
Je skutečně zvláštní, že k tak velké (mediálně) aféře jakou jsou Vrbětice v České republice (ČR) se doposud vyjádřil náš pan prezident Zeman jen přes svého mluvčího. Ke kauze má říct své slovo až v neděli 25. dubna 2021.
Řeknu vám upřímně, že hašteření a pomluvy zleva z prava o Vrběticích na Síti ani v tištených novinách nečtu. Je to ztráta času, nepravdy stíhají nepravdy. Média v ČR píší podle toho, kdo je živí, tedy platí.
Nadzvedl mě ovšem ze židle u klávesnice a pisíčka čin tajemných sil, které rozsvítily světelný nápisem „Velezrada” (v noci na úterý) na budově Pražského hradu.
Policie "už" to šetří. Jak je ale možné, že tohle vůbec někdo realizoval?
Strůjci zavařili především samotnému Miloši Zemanovi. Ale ten si za to může sám. Proč otálí s vyjádřením svého postoje k případu Vrbětice? Kdyby řekl to či ono, asi by onen nápis "Velezrada" nevznikl. Možná. S určitostí se to nedá říct, protože, jak známo, prezident je nakloněn Rusku a prezidentovi Putinovi.
A teď si, občane ČR, o tom myslí své!
Foto titl.: https://www.facebook.com/zastavmevelezradu/
Pexa 2 duben 19 2021 443 2 komentáře

2 komentáře

Zanechat komentář

H
 • A
  Štefan
  Prezident Zeman to udělal správně. Vždyť v informacích je totální chaos. Než se ukáže, že v tom má prsty CIA a USA, pak nebude útočit na Rusko. Chápeš?
  Odpovědět - duben 21 2021 06:45:08
 • K
  Kvido
  To ano, chce se vyhnout, aby kritizoval předčasně, a tedy zbytečně Rusko. To je asi ten důvod zdrženlivosti Zemana v této věci. Neznám důkazy činnosti ruských agentů ve Vrběticích, tak je těžko uvažovat a obviňovat. To v každém případě. Naše ministerstvo zahraničí nic konkrétního nepředložili, ale už hodně mluví o průšvihu Ruska. Uvidím co dál a co nový ministr Kulhánek podnikne.
  Odpovědět - duben 21 2021 22:25:20