Blog: Ještě blbnete s Vrběticemi? - Nekecamweb.cz

Blog

Ještě blbnete s Vrběticemi?

K
Kvido Přidáno před 1 měsícem
Ještě blbnete s Vrběticemi?
Ať je náš pan prezident Zeman jaký chce, ale v zásadě má pravdu. Rusko potřebujeme, staré rány z okupace invazí není možné do nekonečna omílat a strašit minulostí. A předhazovat Rusku nepodložené kauzy jako Vrbětice.
To ovšem dělá neustále Pražská kavárna. V souvislosti s výbuchem ve Vrběticích chce (hlavně ODS, TOP09, dohnat prezidenta Zemana k velezradě. Ale to pragramovému znění velezrady odporuje, jelikož nejde o zbraňové ohrožení apod. Navíc, už jste četli či slyšeli o nějakých důkazech "zaručeně jediné" verze výbuchu muničáku objevené nyní po sedmi letech? Já jsem nikde žádný takový důkez, že to provedli Rusové z GRU nečetl...
Prostě naše tajné služby zřejmě nic tgakového nemají, a Přažská kavárna s opouzici se snaží nyní něco objevného k tomu vyrobit.
Kromě toho je velice podezřelé, že záznamy z kamer ve skladu Vrbětice zcela zmizely. Byly zničeny. Stejně jako je nápadné, že pracovníci muničáku dostali v inkriminovaný den výbuchu mimořádné volno. Takže Pražská kavárno, pořad blbnete o Vrběticích?
Věříte bulharskému serveru Bellingcat a jeho šéfovi Christovi Grozevemovi, který údajně několik let sledoval Ruskou rozvědku GRU z jednotky 29155?
Vypadá to rovněž nepravděpodobné, že někdo takhle popisoval veřejně kroky elitní rozvědky!
Zdroj: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/novinar-christo-grozev-z-bellingcat-o-vybuchu-ve-vrbeticich/r~62f6254ea1d611eb8e470cc47ab5f122/
Kvido květen 12 2021 301 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

H
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.