Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Politika

Neopakujme při volbách stejné chyby!

P
Pexa Přidáno před 8 měsíci
Neopakujme při volbách stejné chyby! Chci říct jen to, až půjdete k volbám letos v říjnu, neopakujte stejné chyby. Prostě, nevěřit opozičním stranám. Vono by to dopadlo jako za Havla a jeho nohsleda Klause!
Máme přece ještě (my starší) v paměti, jak se po "Sametu" rozkrádalo. Nezůstala státu ani jedna banka! Kdo měl tedy půjčovat podnikatelům? Proto jich hodně záhy padalo na hubu, neměli totiž přítelíčka, který by jim půjčku zařídil. A dokonce pan Miloš Zeman prodal nějakou banku za korunu!
Teď jsme se posunuli v čase a mohlo by v případě vítězství opozičních stran (Piráti, ODS...) dojít ke znárodňování majetků v zájmu EU, dokonce ve prospěch migrantů, jak se to stalo v mnoha případech v Itálii.
Takže, pozor, buďme fakt opatrní!
Grafika: Kantar.cz
Autor: Viktor Pexa
Pexa květen 14 2021 597 0 komentářů

Politika - související články

Biden nahradil Trumpa
20.01.2021 22:42

O nás Pexa

Já Administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 03/12/2021. a v současné době žiji v Praha

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejčtenější Internet

Žádné Internet
Žádné Internet
Žádné Internet

Inzerce

Vietnamský obchodník Ostrava - Poruba, s potravinami, hledá učitele/ku vitnamské národnosti pro výuku českého jazyka. Nabídky, prosím, pošlete na: Kontakt - nekecamweb.cz