Blog: Řeporyjský, proboha, neumíte se slušně vyjádřit? - Nekecamweb.cz

Blog

Řeporyjský, proboha, neumíte se slušně vyjádřit?

K
Kvido Přidáno před 1 měsícem
Řeporyjský, proboha, neumíte se slušně vyjádřit?
Řeporyjský starost musí stále exhibovat vulgárnimi příměry? Proč to stále, jako politik, dělá? Jeho voličům to nevadí. Ale takhle se v politice nejedná, kdo to dělá takto permanentně ve světě?
Jde mně o vyjádření starosty Pavla Novotného k ministryni spravedlnosti Marii Benešové. O ní na svém Twittrovém statusu napsal, že je pí*a. A dokonce jí to napsal i SMS zprávou osobně. Důvod? Rezignace nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana.
V diskuzi na Parlamentních listech k názoru řeporyjského starosty Novotného se mj. píše: "Pane profesore Fialo, navenek působíte jako inteligentní a slušný člověk. Pokud snesete v řadách ODS tohoto právoplatně odsouzeného hulváta, staví vás to na jeho úroveň. Voliči to jistě ve volbách zohlední. Gratulujeme".
Drtivá většina diskutujících s takovým jednáním Pavla Novotného nesouhlasí. Jemu je to však šumafuk. Jde mu jen o mediální slávu? Myslím, že se svým stylem vyjadřování u většiny lidí neobstojí. Škodí ovšem sám sobě, protože jeho názory mají,z druhého úhlu pohledu, většinou smysl, hlavu a patu.
Kvido květen 14 2021 440 1 komentář

1 komentář

Zanechat komentář

H
  • A
    Rej
    Hulvát, sprosťák. To není politik!
    Odpovědět - květen 21 2021 00:45:01