Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Poslanec Volný a zodpovědnost

P
Pexa Přidáno před 4 měsíci
Poslanec Volný a zodpovědnost Rebela Volného u nás zná kdekdo. "Proslavil" se např. tím, že odmítal striktně nošení roušky. Dokonce v Poslanecké sněmovně (PS), což mě skutečně naštvalo. Divil jsem se, že ho už tehdy ze sněmovny nevyhodili.
Nezařazený poslanec Lubomír Volný 11.02.2021 opět vystoupil u řečnického pultíku v dolní komoře bez roušky. Předseda sněmovny Radek Vondráček (ANO) ho ale tentokrát pouze napomenul, ze sálu ho nevykázal jako minule. To byl další protest Volného. Následovaly podobné při vystoupeních na veřejnosti...
Nyní mají rebelující aktivity tohoto poslance jinou dimenzi.
Timto to vlastně "na ostro" proti poslanci Volnému začalo:

Shrnutí:
1/ Vystupování v PS bez roušky byl velký přestupek a špatný příklad pro ostatní lidi.
2/ Veřejná zpráva na Twitteru je ovšem na uvážení. Měl k takové zprávě pan Volný důvody? Pokud ano, ať je prokáže. Jinak to bude o tom že "jedna paní povídala". Pak by jeho sdělení bylo pravděpodobně poplašnou zprávou a měl by následovat adekvátní trest.
Autor: Martin Pexa
Titulka: reprofoto ČT
Pexa květen 22 2021 425

O autorovi Pexa

Já jsem Administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 03/12/2021. a v současné době žiji v Praha

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Členové nyní online

K
Kvido
Vedení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice