Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Správně, rychlá reakce USA v Afghánistánu

K
Kvido Přidáno před 1 měsícem
Správně, rychlá reakce USA v Afghánistánu S teroristy se nevyjednává, s teroristy se bojuje (M.Zeman). Podle této zásady odpověděli dnes ráno Američané na teroristické útoky (26.08.2021) na letišti v Kábulu (Afghánistán).
IS-K chorásánská odnož Islámského státu se přihlásila k útoku (26.08.2021) v davu u kábulského letiště. Její sebevražední bojovníci tam zabili přibližně 170 civilistů a 13 vojáků. Podle světových z zdrojů přišla rychlá odplata, jak to včera ráno slíbil prezident USA Bieden. Vojenské síly USA na východě Afghánistánu s pomocí dronu podnikly dnes ráno (v sobotu) útok na (IS-K). Oznámily, že „cíl byl zabit.” Dron Reaper zasáhl cíl, když byl v autě s dalším členem IS, uvedla agentura Reuters s odvoláním na úřady.
Samozřejmě, lze polemizovat, zda ma být USA poslušným divákem toho, co se v Kábulu děje, či nikoli. Rázný krok bylo však, podle mě, nutný. Naznačit, že USA nechce podobné teroristické útoky nečinně přehlížet. Pochopitelně i neznalec této situace ví, že ta odnož IS-K a osnovatelé výbuchu jsou infiltrováni mezi civilisty a zřejmě asi nevyjeli autem na volné prostranství, aby byli jednoduše zlikvidováni. Dosud to IS-K nepotvrdila. Myslím ale, že není nač čekat a že v Afghánistánu se musí celková situace rovněř rychle řešit. Jak? To si nedovedu představit.
Kvido srpen 27 2021 4,317

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice