Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Politika

Registr očkování mě zatím nechce?

K
Kvido Přidáno před 2 měsíci
Registr očkování mě zatím nechce? Podle oficiálních informací Ministerstva zdravotnictví ČR, měl být od dnešního 20.09.2021 v provozu Centrální rezervační systém - očkování 3. dávkou proti covid-19. Je v provzu, mě však nechce. Proč?
Registrace na tzv. posilující dávku je zpřístupněna od 20.9. 2021 pro všechny osoby starší 12 let, a to po uplynutí 8 měsíců od data ukončení předešlého očkování. Očkování posilující dávkou se doporučuje především seniorům, občanům s chronickým onemocněním, pracovníkům ve zdravotnictví a pracovníkům v sociálních službách.
Do zmínění vybrané kategorie občanů osobně patřím. Přesto mě dnes systém registrace sdělil: "Pro registrovanou osobu nebyly doposud splněny podmínky nároku k posilující dávce vakcíny."
Moc se nerozčiluji. Prostě, zase něco v koordinaci ministerstvu zdravotnictví nevyšlo. Mám zato, že prostě navazující vakcína (z 1. a2. očkování), konkrétně pro mou maličkost - Pfizer a BioNTech, není ve skladě očkovacího centra (Ostrava - Černá louka) prostě k dispozici.
No, zase něco nevyšlo! Doufám, že dojde v nejbližších dnech k nápravě této "maličkosti". Chápu, že nejde o jednoduchou záležitost.
Zdroj: https://registrace.mzcr.cz/Registration?draftId=914b9114-9d11-47fd-a28a-6a6db7f74920

O nás Kvido

Já Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

1 komentář

Zanechat komentář

G
 • P
  Pexa
  Lo, ty už máš takový věk? Oj!
  Odpovědět - září 20 2021 03:22:28

  Autoři

  Nejčtenější Internet

  Žádné Internet
  Žádné Internet