Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Politika

Ovčáček smutní!

K
Kvido Přidáno před 1 měsícem
Ovčáček smutní! Podle zprávy AKTU.cz dnes nad ránem (18.12.2021) byl převezen do střešovické nemocnice Jiří Ovčáček, bývalý hradní mluvčí. K převozu došlo za asistence policie, protože byl Ovčáček opilý a agresivní.
Jiří Ovčáček zřejmě neunesl změnu na Hradě po odvolání dosavadní ředitelky protokolu Hradu a tiskové mluvčí vlády Babiše...
Do nemocnice jej údajně převezl pražský taxikář, který mu chtěl nejdříve pomoci, protože viděl, jak se Ovčáček válí na zemi.
Podle serveru Vláda Petra Fialy na svém úvodním jednání v pátek 17. prosince 2021 jmenovala novým tiskovým mluvčím vlády Václava Smolku. Na Úřad vlády přechází z pozice tiskového mluvčího Občanské demokratické strany.
Kvido prosinec 17 2021 264

O nás Kvido

Já Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

Autoři

Inzerce

Vietnamský obchodník Ostrava - Poruba, s potravinami, hledá učitele/ku vitnamské národnosti pro výuku českého jazyka. Nabídky, prosím, pošlete na: Kontakt - nekecamweb.cz