Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Politika

Premiér Fiala v Havířově

KvětoslavKvětoslav Přidáno před 7 dny
Premiér Fiala v Havířově Na své spanilé jízdě před komunálními a senátními volbami (23. a 24. září) byl premiér také v Havířově.


S názory toto pána na důchod naprosto souhlasím. Sociálná dávky jako žebračenky nejsou řešením bídy občanů, kteří mají malé důchody. Všichni nemohli být páni profesoři s velkými platy!!! Prostě, na občany, kteří celý život poctivě pracovali se zapomíná. Vládu čeká napravit tuto nespravedlnost a neohánět se "zásluhovou dobou". Vláda by měla přidávat důchody těm nejslabším. Velkým důchodů, nad 20 tisíc není nutné přidávat!
A pak - nevyjde to na stejno, místo sociálních dávek zvýšit důchody? Peníze, které dostávají lidé na sociálkách, promítnout do důchod!

Zdroj: Aby bylo jasno.cz
Foto: Facebook

Autor: Květoslav

. . .
Květoslav 20-09-2022 16:21 484

2 komentáře

Zanechat komentář

G
 • A
  Hlučiňák
  Petr Fiala jako prof. nemá žádný vztah k obyčejným lidem. Jen mele svou pravdu, že ODS a on všechno zařídí s jejich koalicí. Nevěřím! Pfft
  Odpovědět - 21-09-2022 08:25:43
  • A
   zrzek
   Tato vláda prostě nemá ten správný švih a čin. Trvá dlouho, než se rozhoupe. Soused říkalk, že je zvědavý, jak budou na sociálce žádat o podporu kvůli energie důchodci nad 80 let. Na to také nemyslelo, že jo pane Jurečko?
   Odpovědět - 22-09-2022 09:56:06