Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog
Kvido
0 komentářů
1956 přečtení

Čtvrtý TV duel; nervózní Drahoš a Zeman vítěz voleb

Přidáno 2 roky před
Čtvrtý televizní duel a druhý (zároveň poslední společný) obou kandidátů na prezidenta, se konal včera večer ve dvoraně Rudolfína před kamerami České televize. Jiří Drahoš byl znatelně nervózní a agresivní vůči svému soupeři prezidentovi Miloši Zemanovi. Moderátorka Witovská odvedla profesionální výkon, překvapila nestranným vedením dialogu, za což ji prezident Zeman veřejně pochválil.
Více

Kvido
0 komentářů
2387 přečtení

Sluchátko s nápovědou pro Drahoše?

Přidáno 2 roky před
Dnes ve 20:00 se uskuteční na veřejnoprávní stanici ČT1 a ČT24 poslední prezidentský duel Zeman - Drahoš. Aktuálně Zemanovi příznivci varují na Internetu domněnkami, že prý kandidát Jiří Drahoš bude Českou televizí nějak preferován, že mu pomůže odpovídat na kladené otázky. Dokonce se mluví o nápovědě sluchátka pro neobratného řečníka pana Drahoše.
Více

Kvido
0 komentářů
1723 přečtení

Třetí TV Duel; Zeman vyučoval Drahoše

Přidáno 2 roky před
Ve třetím TV duelu na TV Prima před druhým kolem prezidentských voleb (konečně byl přítomen Jiří Drahoš), se stal jednoznačným vítězem nynější pan prezident Miloš Zerman. Napočítal jsem, sportovně vyjádřeno, preference 4 : 30 pro Miloše Zemana.
Více

Kvido
0 komentářů
1468 přečtení

Druhý TV Duel, Zeman sám, v průzkumu vede

Přidáno 2 roky před
Druhý živý televizní duel před prezidentskými volbami 22. 01. 2017 na TV Barandov ve 20:15 se konal. Jako voliče mě to zklamalo, že záznam nemohu na Internetu najít. TV Barandov dělá k záznamu mrtvého brouka. Do 09:30 jsem záznam duelu nenašel.
Více

Jan Pravda
0 komentářů
2114 přečtení

První TV duel, a co Drahoš? Aktualizováno

Přidáno 2 roky před
Jak píše americký novinář, žijící v ČR Erik Best, první televizní debata před druhým kolem prezidentských voleb bude tuto neděli, 21. 01. 2018 ve 20:00 hod., na TV Nova. Ale dosud se neví, zda tam bude prof. Drahoš.
Více

Kvido
0 komentářů
2329 přečtení

Zeman vyhrál, Drahoš podbízen

Přidáno 2 roky před
První kolo prezidentských voleb vyhral Miloš Zeman. Na hlavním přehledu voleb prostřednictvím České televize to ovšem vypadalo, jakoby vítězrm byl druhý postupující kandidát do druhého kola - pan Drahoš.
Více

Kvido
0 komentářů
1606 přečtení

Horáček a falešné video; je to sviňárna!

Přidáno 2 roky před
Až dnes, v druhý den prvního kola prezidentských voleb, jsem zjistil, že Michal Horáček nechal vyrobit zfalšované video svého TV duelu s Milošem Zemanem! To je, nezlobte se, sviňárna. A takový člověk se uchází o post prezidenta ČR?!
Více

Kvido
0 komentářů
1481 přečtení

Prezidenta Zemana ohrožovala feministka

Přidáno 2 roky před
Volby nového prezidenta 2018.
15:02 - Prezident Miloš Zeman nemohl volit. Do volební místnosti vběhla polonahá žena, která se na něj vrhla. Ochranka ji strhla a prezidenta vyvedla z místnosti. Napoprvé tudíž nemohl volit. Odvolil posléze...
Více

Kvido
0 komentářů
1533 přečtení

Babišova vláda; malí trucují

Přidáno 2 roky před
Do včerejšího večera malé strany, které v minulých parlamentích volbách neuspěly, trucovaly. Nejméňe komunisté, přesto, že sporný bod církevní restituce (zdanění) již ve vládním prohlášení je. Jak se tedy političtí trpaslíci rozhodnou dnes při hlasování o důvěře (nedůvěře) vlády Andreje Babiše?
Více

Kvido
0 komentářů
1945 přečtení

Jágr končí v NHL?

Přidáno 2 roky před
Podle Petra Adlera z webu NHL.cz "Dny Jaromíra Jágra, jako člena Calgary Flames, jsou podle všeho sečteny." Znamenalo by to také konec legendárního útočníka v NHL celkově? Těžko říct. Pronásleduje ho totiž nedůvěra klubů v jeho sílu a ambice...
Více