Blog

J
Jan Pravda


0 komentářů
852 přečtení

Havel nese noty od Soroše na ruskou ambasádu...

Přidáno před 1 rokem
Aktualizováno Ve stínu oslav 30. výročí 17. listopadu proběhlo pietní setkání u bílé sochy Václava Havla v životní velikosti. Na drobnou epizodu z oslavy kulatého výročí na steroidech, které se účastnil primátor Hřib, reagují Češi po svém, humorem i odsouzením. Vtipálci např. tvrdí, že Havel nese noty od Soroše na ruskou ambasádu... Absurdita, tolik typická pro Havla.
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
603 přečtení

Starlink hlásili lidé jako UFO

Přidáno před 1 rokem
V pondělí 11. listopadu 2019 před čtvrtou hodinou odpolední středoevropského času odstartovala raketa Falcon 9, která vynesla na oběžnou dráhu první skupinu družic 60 Starlink. Nová satelitní síť zajistí z kteréhokoli místa na Zemi vysokorychlostní přístup na internet.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
777 přečtení

Mináři a Plaga, pracují učitelé 8,5 hodiny?

Přidáno před 1 rokem
Minář, z Chvilek pro demokracii, by měl mj. místo odvolávání některých politiků a členů vlády na připravované demonstraci k 17. listopadu, řešit třeba otázky platů učitelů. Je v tom totiž hodně lhaní a nepravdivých tvrzení. Jak to tedy je doopravdy? Vyjádří se k tomu jmenovaní?
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
624 přečtení

Klaus zase fabuluje, stručné hodnocení

Přidáno před 2 lety
Klaus je spokojen, hlásá článek s nimž nemohu souhlasit! Hlavní architekt ekonomické transformace a privatizace 90 let toto období nekriticky vychvaluje! Shrneme si tedy jeko kariéru, co způsobily jeho některé nedomyšlené aktivity v zrcadle dnešní reality. Rekapitulace to není vůbec radostná, spíše je smutná.
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
726 přečtení

Maso zdražuje a je v něm čím dál víc vody

Přidáno před 2 lety
Pokud chcete kvalitní maso, zamíříte do řeznictví. V dobrém řeznictví je vše jak za starých časů, maso pro vás připraví zázemí z půlek, za pultem je prodavačka s osobním přístupem. Jen to maso je jiné než dřív, na nerezovém tácu pod ním vidíte často vodu.
Číst více