Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog
Jan Pravda
0 komentářů
0 hlasů
241 přečtení

Je šíření Wuchanského koronaviru testování šíření biologických zbraní?

Přidáno 2 měsíce před
Kraranténa pro stamilióny lidí v Číně, nasazení armádních lékařů v místě nákazy koronavirusem či zasedání bezpečnostní rady našeho státu, to vše jsou tři nahlas spolu nevyslovené signály, že virová epidemie způsobená mutací viru SARS není šíření běžné virové epidemie, jako je chřipka. Přitom na chřipku v ČR umřelo v roce 2019 kolem tří set lidí.
Více

Kvido
0 komentářů
273 přečtení

Zaorálek a podivní zastánci Lidic

Přidáno 2 měsíce před
Hodně nepochopitelná záležitost rezignace ředitelky Památníku Lidice Martiny Lehmannové. Prý ji k tomu donutil ministr kultury Lubomír Zaorálek (ODS).
Více

Kvido
0 komentářů
194 přečtení

Prezident Zeman bez TV Barandov

Přidáno 2 měsíce před
Odchodem prezidenta Zemana z pořadu "Týden s prezidentem" na TV Barandov vzniklo určité vakuum po slovech a myšlenkách pana prezidenta. Nemyslete si, hltali ho nejen jeho kritici, ale i fanoušci, i když na konci svých vystoupení už byl méně zajímavý.
Více

Kvido
0 komentářů
408 přečtení

Zájem o koryta je přednější?

Přidáno 2 měsíce před
Tak mě napadá, že čeští politici mají stále více zájem o své politické posty než o starosti spoluobčanů. Předseda ODS na Facebooku napsal: “Lepší premiér. Petr Fiala, chce porazit Babiše”. Prostě, v centru pozornosti má své koryto.
Více

Kvido
0 komentářů
285 přečtení

Lže se až na půdu

Přidáno 2 měsíce před
Myslím, že většině lidem vadí lhaní obecně. V poslední době se to stalo pravidlem i v politice - a velmi vysoké. Prostě, lhaní je už relevantním nástrojem politických strán a vlád. Zalhal si nyní také Chomejní - od roku 1979 najvyšší duchovní a politická autorita v Iránu.
Více

Kvido
0 komentářů
200 přečtení

Válková, persona starých pořádků

Přidáno 2 měsíce před
Paní dr. Helena Válková po aktuální mediální kritice rezignovala na možnost stát se novou ombudsmankou kvůli tomu, že v 70. letech se na autorství odborné práce podílela s totalitním prokurátorem Josefem Urválkem, který poslal Miladu Horákovou na smrt a "proslul" dalšími justičními procesy v padesátých letech. Válková tvrdí, že Urválka vůbec neznala, a to je drzost, ignoranství, amorální.
Více

Kvido
0 komentářů
458 přečtení

Proč web nekecamweb.cz

Přidáno 2 měsíce před
Tento nezávislý server nekecamweb.cz jsem založil od 01.01.2020 po vyjmutí rubriky BLOG z oficiální technické české podpory redakčního systému PHP-fusion.
Rubrika BLOG obsahuje aktuálně přes 1 300 článků od roku 2008.
Více

Jan Pravda
0 komentářů
269 přečtení

Co odhalil íránský sestřel letadla

Přidáno 2 měsíce před
Sestřel ukrajinského civilního letadla nad Teheránem nepřímo odhalil řadu nepříjemných pravd o současnosti. Od dětského lhaní politiků až po neschopnost novinářů a komentátorů odhalit nepříjemnou pravdu.
Více