Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Správně, rychlá reakce USA v Afghánistánu

Přidáno před 10 měsíci
S teroristy se nevyjednává, s teroristy se bojuje (M.Zeman). Podle této zásady odpověděli dnes ráno Američané na teroristické útoky (26.08.2021) na letišti v Kábulu (Afghánistán).
Číst více

Zeman a Babiš jsou v křížku

Přidáno před 10 měsíci
Fakt, se mně to nelíbí! Aby se prezident M.Zeman a premiér A.Babiš na veřejnosti dohadovali a přeli.
Číst více

Jsou tajné služby tajné?

Přidáno před 10 měsíci
Víte, co je mně na skandálu "odposlechy prezident Zeman" divné? Dost věcí. Předně, proč je ředitel tajných služeb (civilní rozvědky BIS), pan Koudelka, veřejně známou osobou? Měl by přece, jako pracovník rozvědky, pracovat a vystupovat v utajení! Jenže on se pohybuje běžně na veřejnosti. Je tak, obecně vzato, (i když má k dispozici kdoví co) zranitelnou osobou, jako běžný český občan.
Číst více

Islámský emirát Afghánistán

Přidáno před 10 měsíci
Tak, přátelé, a jsme tady! Zde budeme psát super aktuální postřehy, které spěchají. V těchto hodinách světem resonuje jméno Talibán. Myslím, že nám ještě nadělá mnoho starostí a problémů. Talibán, znamená v lastně 'studenti'. Přivrženci tohoto, kdysi sociálního hnutí, nazývají sami sebe Islámský emirát Afghánistán.
Číst více

Cose děje v Afghánistánu?

Přidáno před 11 měsíci
Afghánistán, plným názvem Islámský emirát Afghánistán je ryze muslimský stát, takže se nedivme, že bývalý SSSR a USA se poučili, bohužel,  válkami, a dali od něj ruce pryč.
Číst více

TV Nova, proč jsou Kloubková a Pouva bledulky

Přidáno před 11 měsíci
Televizi Nova (původně V.Železného) sleduji už 29 let. Je dnes nejlepší soukromou televizní stanicí v České republice. Za ten dlouhý čas se ale chybička vloudí! Delší dobu mně vadí, jak dramaturgie zanedbává moderátorskou dvojici Kloubková - Pouva.
Číst více660 x

Popírači, vzpamatujte se!

Přidáno před 11 měsíci
Tuhle jsem jel tramvaji a koukám - v zadu sedí dívčina, asi 20 let - a bez respirátoru. Ihned z místa uprostřed tramvaje volám "slečno, kde máte roušku!" a samozřejmě nic.
Číst více

Dům Okamury, to má být pomník slávy?

Přidáno před 11 měsíci
Při pohledu na nový dům předseda SPD Okamury mě napadá, jakoby si nechal postavit svůj pomník slávy, jak to dělali někteří komunističti pohlaváři z doby tzv. reálného socialismu v Československu.
Číst více

Piráti v dobré náladě...

Přidáno před 11 měsíci
Lídři Pirátů a STAN meztrácejí dobrou náladu a elán. Natruc tomu, že jejich preverence klesají.
Číst více

Je vůbec možné, že tohle je EU?

Přidáno před 11 měsíci
Na internetu koluje video z Bruselu. Je to podvod, nebo klam? Posuďte sami. Spíš jde o alarmující skutečnost a invazi jiné kultury do Evropay.
Číst více

Vysvětlí nám Babiš Agrofert?

Přidáno před 11 měsíci
Už nás tahá za nos dlouhou dobu, pan Andrej Babiš, premiér ČR!!! Vlastní nadále Agrofert? Když nikoli, kde je důkaz na papíře? Nikde!
Číst více