Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

I naši politici se dostávají na mizinu

Přidáno před 5 měsíci
Tak to v české kotlině zřejmě ještě nebylo! Poslanec ODS Karel Krejza popsal ve vysílání Repotéři ČT kuriozně své majetkové poměry a složitou finanční transakci.
Číst více

Nastávající prezident Janeček?

Přidáno před 5 měsíci

No nevím, jestli by miliardáře Karla Janečka prezidentství bavilo na více roků. Šanci rozhodně má oproti suite Kocáb, Soukup, Kalousek. Ale má na Babiše?


Číst více

(Ne)povinné očkování, je to správně?

Přidáno před 5 měsíci

Vláda ČR zrušila 19.1.2022 platnost vyhlášky, která zaváděla povinné očkování pro osoby starší 60 let a některé profesní skupiny. Očkování proti covidu-19 není povinné, ale důrazně se doporučuje!
Číst více

Farský; ať mám víc než ti tam

Přidáno před 5 měsíci
Pilný a přičinlivý poslanec STAN Mgr. Jan Farský zřejmě doplatí na českou náturu "ať mám víc než ti tam". Chce toho skutečně moc - poslanecký mandát a souběžně s tím studium za kopečkami, a to fakt asi nelze!
Číst více607 x

Odmítači pandemie riskují

Přidáno před 5 měsíci

Odmítači pandemie koronaviru (u nás i ve světě) škodí sami sobě. Stále více argumentů a otřesných lidských osudů je proti nim. Zvláště nyní útočí varianta omikron.


Číst více

Výborně, Nacher a Železný!

Přidáno před 5 měsíci
Ve včerejších Událostech, komentářích České televize diskutovali první místopředseda poslaneckého klubu hnutí STAN Lukáš Vlček a místopředseda poslaneckého klubu hnutí ANO Patrik Nacher. Moderoval perfektně "na tělo" Jakub Železný.
Číst více335 x

Důvěra vládě s kopou problémů

Přidáno před 5 měsíci

Až po 23 hodinách jednání Poslanecké sněmovny získala včera vláda Petra Fialy důvěru. Tedy po 96 dnech od voleb. Opozice probírala četné problémy nové vlády, což samozřejmě patří k demokracii, i když se to poslancům vládní koalice jistě nelíbilo.


Číst více

Důvěra vládě, není zbytí

Přidáno před 6 měsíci

Zítra, 12.01.2022, čeká Posleneckou sněmovnu hlasování o důvěře vlády. Kabinet P.Fialy, který vznikl díky slepence v koalic (přes reklamu za 89 miliónů), to nebude mít lehké. Hlasování zřejmě projde, není jiné cesty, hrozil by další chaos.


Číst více

Není sníh, udělali si sněhuláka ze dřeva

Přidáno před 6 měsíci

Sněhu je momentálně na horách poskrovnu, ve městech není vůbec. Zkrátka přicházejí také děti, které nemohou stavět sněhuláky.


Číst více

Europoslankyně Gregorová brání Michailidu?

Přidáno před 6 měsíci

Europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti) práskla včera do stolu. Souhlasí prý s tím, že nevidí nic špatného na tom, že kandidátka na šéfku strany Jana Michailidu sdělila veřejnosti před několika dny své komunistické přesvědčení.
Číst více

(Ne)povinné testování na firmách?

Přidáno před 6 měsíci
Je v tom dost guláš! Vláda sice dnes (05.01.2022) nařídila (od 17.01.2022) testování ve firmách, ale nikde není uváděno, zda je povinné. Přitom nařídila od března 2020 vyhláškou 466/2021 Sb., povinné očkování proti onemocnění covid-19 pro osoby nad 60 let a vybrané profese.
Číst více

Covid-19; varování epidemiológů se projevuje?

Přidáno před 6 měsíci
A máme v ČR to, co předpokládali mnozí odborníci z řad epidemiologů, např. prof. Prymula. Včera (pondělí 3.ledna 2022) bylo evidování 9333 prokázaných onemocněním COVID‑19 podle hlášení KHS, což je nejvíce od 21. prosince 2021.
Číst více