Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Svět nebude podle Putina tancovat!

Přidáno před 2 měsíci

Už mě ten prašivec Putin, fakt, sere! Co si myslí, že svět bude podle Putina tancovat? Jako velitel stojí za hovno, protože z bunkru nevyleze a své hordě neumí zakázat vraždění.
Číst více

Blokování webů není čisté ke svobodě slova

Přidáno před 2 měsíci

Každé omezování zpravodajských i diskuzních webů je zásahem do jejich obsahů, a tedy útokem na svobodu slova! Výjimkou může být  okolnost, že vlastník webu neprokáže svoji identitu.
Číst více

Vězní děti v Azovstalu!!!

Přidáno před 2 měsíci

Ukrajinské děti, senioři a další dospělí, už neviděli přes 36 dnů denní světlo! Musí se schovávat v podzemí ocelárny Azovstal. Nemají téměř žádnou potravu a tekutiny! Agresoři Putina zde útočí a stále odkládají jejich odchod humanitárním  koridorem!
Číst více

Putinovo (ne)svědomí

Přidáno před 2 měsíci

Ruský prezident V.Putin, přezdívaný též Putler (Put-Putin + ler-Hitler), nařídil válku s Ukrajinou. Jaké ten zabiják má nyní svědomí, když jeho vojska povraždila desetitisíce civilistů,vč. dětí? Nemá svědomí. Proto se už třese.
Číst více

Přidat novým úředníkům a na nejnižší důchody!

Přidáno před 2 měsíci

Odboráři z úřadů práce nyní požadují zvýšení platů, ale měly by se řešit i nejnižší důchody.
Číst více

Co jsme to, Rusové, provedli?

Přidáno před 2 měsíci

Dosavadní šéf Kremlu Putin změnil svůj srandovně velký jednací stůl za malý. Nařídil zastavit útok na mariupolský závodu Azovstal. Vstřícný krok Putlera? Vylepšuje si kádrový posudek. Je nervózní a vylekaný: "Co jsme to Rusové provedli".
Číst více

Zlomyslní nebo rusofilové?

Přidáno před 2 měsíci

V atmosféře války na Ukrajině se nestačím divit u nás takovým lidem, jako jsou třeba učitelka ZŠ Na Dlouhém lánu v Praze 6, M.Bednářová a pan L.Volný. Jde o tvrzení, že v Kyjevě se ve skutečnosti nic neděje.
Číst více

Mariupol zřejmě padl velké přesile

Přidáno před 2 měsíci

Město Mariupol prý zcela obsadily ozbrojených sily Ruska, Doněcké lidové republiky a Luhanské lidové republiky. Sdělil to dnes v 09:30 SEČ ruský ministr obrany Sergej Šojgu. Opomenul jaksi jmenovat Běloruské vojáky.
Číst více

Hackeři Conti a Killnet z Ruska

Přidáno před 2 měsíci
Conti je RaaS (ransomware-as-a-service) hackerská skupina z Ruska, která již napadla v České republice (ČR) několik webů a portálu státních institicí, naposled dnes vlády ČR.
Číst více

Zelenskyi a válka, jak to vidím

Přidáno před 2 měsíci
Ještě před dvěma měsící jsme viděli v tisku a telece v hedlainech denně samé "top doktory" skrzeva Covid-19. Teď tam stále máme herce Zelenskyho. Neudivuje mne to, ten chlápek má můj obdiv!
Číst více

Putina posílají za mříže

Přidáno před 2 měsíci
Posílají V.Putina, ruského prezidenta, za mříže. Lidé v diskuzích na sociálních sítích i v časopisech. Za to, že 24. února 2022 nařídil vojenský útok na svobodný stát Ukrajinu.
Číst více

Dva myslitelé; Buča

Přidáno před 3 měsíci
Na ruském kosmodromu Vostočnyj se sešli dva "myslitelé" a vyživovatelé války s Ukrajinou. Putin a Lukašenko, podařená partička. Má prý důkazy z Buči, které ale neukázali. Mají potvrdit podíl Britů na masakru civilistů na nádraží.
Číst více