Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Američané nekecají - HIMARS na Ukrajině!!

Přidáno před 4 dny
Americké salvové raketomety HIMARS jsou na Ukrajině! Biden a Austin plní chlapské slovo!!
Číst více

Já nic, já Rakušan!

Přidáno před 7 dny
Mega skandál pana Hlubučka (STAN) je skutečně vážný trestní problém. Tvrdí to sami členové tohoto hnutí, např. paní Kovářová, místopředsedkyně. Avšak předseda hnutí Rakušan dále odráží smeče kritiky na svou osobu.
Číst více

ČT24; schází interaktivní grafická mapa?

Přidáno před 9 dny
Zpravodajství ČT 24 o bojích na Ukrajině, je poměrně výživné. Díky za to, především válečným zpravodajům, "rytířů" za mikrofonem. Avšak doma se divák v informacích poněkud ztrácí. Schází totiž přehledná interaktivní grafika, tedy zejména postup na válečné frontě.
Číst více

Vláda se dostává do kleští

Přidáno před 12 dny
Ceny potravin, nafty, benzínu a energií v České republice (ČR) neustále rostou! Přitom na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku není nárůst cen tak razantní. Podařilo se tam ceny snížit celoplošnými ekonomickými pákami. Politička TOP09 Adamová-Pekarová má radu, lidé se mají postarat sami o sebe!
Číst více

Zdražování, slunečnicový olej

Přidáno před 14 dny
Neví, jak vy, ale já jsem při vaření jídel pro slunečnicový olej. Řepkový mně prostě nevoní. A teď v krizi cen se nestačím divit.
Číst více

Rusové doplatí na svou mentalitu?

Přidáno před 17 dny
Proč je válka Ukrajina - Rusko tak krutá a vražedná? Nejsem znalec tamních poměrů, ale hodně vím od lidí co tam žili, případně tam za prací cestovali.
Číst více

Tip na víkend - valašské Kozlovice

Přidáno před 20 dny
Valašskou obec Kozlovice najdete na trase mezi Frýdkem-Místkem a Frenštátem p. R. Je na pokraji překrásných beskydských hor v nadmořské výšce 400 m n. m. Má 3 tisíce obyvatel, kteří se často scházejí na nejrůznějších akcích.
Číst více

Rusku jde ve válce hlavně o plyn!

Přidáno před 21 dny
Dnes v 10:20 na ČT24 to na Rusko konečně bez okolků "prásknul" respodent moderátora Takáče. Byl to politik KDU-ČSL.
Číst více