Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

EET; my o voze, oni o koze

Přidáno před 6 lety
03. 12. 2016 - Jak jsem vypozoroval, většina podnikatelů je pro EET. Vůbec jim to nevadí. Naopak. Avšak někteří se stále strefují do ministra financí, že EET nestojí za nic a nic nevyřeší. Jeden příklad, jak to komentují.
Číst více

Ruská zkáza na Ukrajině 11.3.2022

Přidáno před 4 měsíci


Z charkovské frontové linie.
Není třeba komentář!
Číst více

Svět nebude podle Putina tancovat!

Přidáno před 2 měsíci

Už mě ten prašivec Putin, fakt, sere! Co si myslí, že svět bude podle Putina tancovat? Jako velitel stojí za hovno, protože z bunkru nevyleze a své hordě neumí zakázat vraždění.
Číst více

Premiéři v Kyjevě, jen odvaha?

Přidáno před 3 měsíci
"Výlet" premiérů Fialy, Morawieckého a Janši do válce vystaveného Kyjeva za prezidentem Zelenskim je sice hodný obdivu, avšak co přinese?
Číst více

Základna USA v ČR, určitě ano

Přidáno před 3 měsíci
Nevím ještě, jak paní minystryně obrany Černochová v Americe pořídí, ale v každém případě její jednání o vojenské základně USA, dislokované v České republice (ČR), je prospěšné a nanejvýš třeba.
Číst více

Soused hraje v noci na plné pecky

Přidáno před 3 měsíci
Vím, máme teďko starosti s válkou na Ukrajině. Ale já řeším v paneláku souseda, který si libuje v noční hudbě. Nelze spát, na stížnosti sousedů nereguje. Z policie si dělá srandu.
Číst více

Putin jako vražední předchůdci!

Přidáno před 3 měsíci
Pracovala u nás před patnácti lety paní Věra z Ruska. Tvrdila už tehdy, že se tam nedá žít. Diktatura a moc státu všechno kazí. Putinův aparát napodobuje v krutosti jeho dávné předchůdce Petra Velikého a Josefa Stalina. Teď to vidíme v pravém světle.
Číst více

Uprchlíky beru, vychcánky ne !!

Přidáno před 2 měsíci
Ukrajinským uprchlíkům jsme v České republice (ČR) udělili již přes 320 tisíc cestovatelských víz. Jak to, že jsou mezi nimi i ekonomičtí uprchlíci, kteří neutikají před válkou? Ministr Rakušan něco proflákl?
Číst více

Proč to dospělo ke Kapitolu?

Přidáno před 1 rokem
K čemu ještě dojde v Americe? Zemi, která už není příkladem demokracie (zákon umožňuje podvádění ve volbách), čímž to všechno začalo, až po Kapitol.
Číst více

Ledecký o Rusku, má pravdu!

Přidáno před 4 měsíci
Je možné srovnávat rok 1968 v Československu s rokem 2022 na Ukrajině? ANO. A jsem rád, že to na "plnou hubu" zdůrazňuje zpěvák Jan Ledecký. V tomto čase je to třeba přimomínat zvlášť!!!
Číst více

Putin má problém

Přidáno před 3 měsíci
Válka Ruska proti Ukrajině (trva již 32 dnů), bombardování městských sídlišť, nemocnic a škol se začíná nelíbit i ruské veřejnosti a špičkám ruské armády.
Číst více

Zastavte Putlera!

Přidáno před 3 měsíci
Poslední vývoj na válečné frontě Ukrajina - Rusko naznačuje, že agresor a vrah Putler neustoupí z fantasmagoru ruské říše. Brání mu v tom  Ukrajina, kterou chce zničit. Tedy dosadit proruskou vládu. Kupodivu se mu nepostavilo k odporu ani Maďarsko!
Číst více