Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Na Sibiři pomník rublu

Přidáno před 7 lety
V Novosibirsku na Sibiři (Rusko) včera odhalili památník rublu.
Číst více

Analýza: O co šlo při útoku v Sýrii

Přidáno před 4 lety
Odpálení 105 řízených střel nebo raket dokonale odhalilo, kdo je kdo. Při hledání na internetu jste mohli narazit na hledání pravdy a propagandu obou stran. Nenápadné formulace odhalily mnoho nového. Útok předběhl o pár hodin vyšetřování Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW)
Číst více

Násilná kolektivizace postižených dětí. Rodiče jsou v roli sedláka, který nechce do JZD

Přidáno před 6 lety
Dobré věci se prosadí samy, navzdory čemukoliv. Proto nechápu, proč musí být odlišné děti násilně a nedobrovolně začleněny do kolektivu běžné populace. Násilná kolektivizace odlišných dětí je tu. Strašák má jméno inkluze.
Číst více

Šokující; dětští vrazi v Česku!

Přidáno před 6 lety
Ve světě je toho hodně špatného. Dnešní devadesátníci, co se nějakým zázrakem dožili tohoto věku, říkají, že "takové násilí jako dnes u mládeže za našich mladých let vůbec nebylo". A skutečně, ještě nedokončili základní školu a už mají na svědomí těžký zločin - dětští vrazi. Nesmíte znát jejich jména, ani se jim podívat do tváře. Po dovršení dospělosti jsou zase volní. Je to správné? Tak je nikdy nepřevychováme!
Číst více

Jágr, hokejový mistr, pozdravil mistra Gotta

Přidáno před 7 lety
Jaromír Jágr, hokejový mistr světa, je charakter. Vždy jsem to o něm tvrdil a nezklamal mě ani nyní, kdy poslal vzkaz nemocnému slavíkovi Karlu Gottovi.
Číst více

K útoku v Jeseniově ulici prezident mlčí?

Přidáno před 6 lety
Jak známo, pražská policie prověřuje sobotní útok na sociální centrum Klinika pro uprchlíky v Jeseniově ulici v Praze pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví, obecného ohrožení a poškození cizí věci. Dopadlo to tak, jak je zde vidět na snímku. Útok již odsoudili někteří politici. Divím se, že prezident Miloš Zeman (často různě kontroval uprchlíky) zatím k případu mlčí. Je nutné ihned odsoudit takový čin proti uprchlíkům, ale vůbec každé násilí proti komukoli. Je nutné v Česku jednat a rázně! Co se stalo v Jeseniově ulici nepatří k politické diskuzi a demokracii!
Číst více

Dvojí metr na Puškinovu cenu: o V. Klausovi se mlčí, na Nohavicu se kydá špína

Přidáno před 4 lety
Puškinovu medaili dosud obdržel bývalý prezident Václav Klaus, který ji dostal v roce 2007, a předseda Česko-ruské společnosti Jiří Klapka, který medaili obdržel letos v březnu. Zatímco kolem těchto nositelů byl klid, kolem písničkáře jarka Nohavici se rozpoutala bouře. Češi si toho všimli a hlasy pohaslých hvězd a nul ignorují.
Číst více

MatchaTea.cz: První „Matcha Point“ showroom otevírá v Česku

Přidáno před 7 lety
Praha - Milovníci japonského jemně mletého čaje mohou nyní navštívit vůbec první český showroom zaměřený na originální stoprocentní zelený čaj Matcha.
Číst více

Tereza Spencerová: do konečného vítězství pravdy nad lží zbývají dva měsíce

Přidáno před 6 lety
Za necelé dva měsíce bude spuštěna cenzura. Tereza Spencerová uvažuje, jak bude Ministerstvo vnitra zajišťovat pravdivé informace pro boj s dezinformací.
Číst více

Německo: uprchlík ze Sýrie zabil mačetou těhotnou ženu

Přidáno před 6 lety
Na ulici rozsekal mačetou jednadvacetiletý uprchlík ze Sýrie těhotnou ženu v německém městě Reutlingen. "Host kancléřky Merkelové" ještě zranil muže a ženu, než ho zneškodnil řidič BMW.
Číst více

Ještě k rozhovoru ČT s Asadem

Přidáno před 7 lety
Ještě malý dodatek k rozhovoru ČT, natočeném v Sýrii s prezidentem Bašárem Asadem.
Číst více

Volební model mezi řádky: Sobotka dostal pořádný výprask

Přidáno před 5 lety
Poslední zveřejněný volební model pro ČT vyslal varovné světlo pro premiéra B. Sobotku. ČSSD se propadla na 12,5%. Jak pravdivé jsou výsledky předvolebních preferencí pro ČT? Jsou opravdové nebo povinně optimistické?
Číst více