Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Hackeři Conti a Killnet z Ruska

Přidáno před 2 měsíci
Conti je RaaS (ransomware-as-a-service) hackerská skupina z Ruska, která již napadla v České republice (ČR) několik webů a portálu státních institicí, naposled dnes vlády ČR.
Číst více

Zelenskyi a válka, jak to vidím

Přidáno před 2 měsíci
Ještě před dvěma měsící jsme viděli v tisku a telece v hedlainech denně samé "top doktory" skrzeva Covid-19. Teď tam stále máme herce Zelenskyho. Neudivuje mne to, ten chlápek má můj obdiv!
Číst více

Putina posílají za mříže

Přidáno před 2 měsíci
Posílají V.Putina, ruského prezidenta, za mříže. Lidé v diskuzích na sociálních sítích i v časopisech. Za to, že 24. února 2022 nařídil vojenský útok na svobodný stát Ukrajinu.
Číst více

Dva myslitelé; Buča

Přidáno před 2 měsíci
Na ruském kosmodromu Vostočnyj se sešli dva "myslitelé" a vyživovatelé války s Ukrajinou. Putin a Lukašenko, podařená partička. Má prý důkazy z Buči, které ale neukázali. Mají potvrdit podíl Britů na masakru civilistů na nádraží.
Číst více

Základna USA v ČR, určitě ano

Přidáno před 3 měsíci
Nevím ještě, jak paní minystryně obrany Černochová v Americe pořídí, ale v každém případě její jednání o vojenské základně USA, dislokované v České republice (ČR), je prospěšné a nanejvýš třeba.
Číst více

Ruská média válku zkreslují

Přidáno před 3 měsíci

Už 44 dnů trvá válka Ukrajina - Rusko. Proruská média nadále o válce lžou. Výmluva - je to součást cyberútoku. Avšak mnohému se chce odplivnout.
Číst více

Stanjura chce metr na pumpaře; správně!

Přidáno před 3 měsíci
Zbyněk Stanjura (ODS) "bouchnul do stolu". Nelíbí se mu jak velké marže si čerpací stanice pohonných hmot (PHM) v České republice (ČR)  účtují. Vláda má důkazy, zveřejnit to chce až po dnešním jednání kabinetu.
Číst více

Buča je podvrh? Tak nejste normální!

Přidáno před 3 měsíci
O masakru ruských vojáků na civilistech v ukrajinské obci Buča vypovídají očití svědci. Hackeři z hnutí Anonymous zveřejnili podrobný seznam ruských vojáků, kteří okupovali Buču na konci března. Jsou však mezi námi tací, co mluví o podvrhu. Fuj, hanba!
Číst více

Putinovi řezníci v Buči

Přidáno před 3 měsíci
Masakr v ulicích městečka Buča u Kyjeva! Reportéři AFP hlásí, že jen v jedné z ulici bylo objeveno na několika málo desítkách metrů dvacet mrtvých těl civilistů.
Číst více

ČT1 Zajímavosti z regionu, jak naladit

Přidáno před 3 měsíci
Česká televize (ČT1) vysílá denně v čase 18:00 hod pořad Zajímavosti z regionu. Naše čtenářka z Ostravy poukazovala na to, že regionální vysílání nemůže naladit. Po dotazu u providera optické sítě PODA jsme zjistili správný postup naladění kanálu ČT1-SM.
Číst více

Hrad, stát ve státě!

Přidáno před 3 měsíci
Už jsme si zvykli, že na Pražském Hradě se někdy dějí divné věci. Poslední událost - tajná cesta kancléře do Kataru překonala všechny dosavadní excesy hradní suity v čele s panem prezidentem Zemanem.
Číst více

Nebezpečí jaderné hrozby z Ruska?

Přidáno před 3 měsíci
Vzpomínám si na svoji vojenskou prezenční službu šedesátých let v Praze - Zličíně a v Hranicích n.Moravě - Libavé. Obě lokality měly co dočinění s tzv. protivzdušnou obranou státu atomového útoku. Proti dnešku procházka zelenou loukou, Putin má dnes dravější jaderný potenciál.
Číst více