Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
thumbnail
Politika
V Nezařazené 520

Voliči věří nejvíce hnutí ANO

Dnes v 06:15 hod bylo ukončeno sčítání výsledků komunálních a senátních voleb v ČR. Český statistický úřad zveřejnil mj. hlavní tabulku, kterou média vč. ČT jaksi...
thumbnail
Politika
V Z domova 523

Volby; já bych nekřížkoval!

Hodina "H" je tady, dnes ve dvě hodiny odpoledne začínají v ČR komunální a senátní volby! Včera mě poučil politilog Tomáš Lebeda o záludnosti tzv. křížkování.
thumbnail
Politika
V svět 478

Jeden muž zničí Rusko?

Prezident USA Biden řekl, že válku Ruské federace (RF) s Ukrajinou vyvolal "jeden muž". Každý dobře ví, že je to šílenec V.Putin. Ten člověk ale zničí celé Rusko, bude-li...
thumbnail
Počítač
V Software 496

XAMPP od nejasností k funkčnímu provozu

Přiznávám, že nejvíce práce mně dala ze všech aplikací instalace a provoz XAMPP pro Ubuntu. Tento návod doplňuje vhodně oficiální instalaci a konfiguraci pro nejnovější...
thumbnail
Počítač

Warning, eric.jones mail!

Několikrát týdně dostáváme e-mailem SPAM od Erica Jonese ze dvou webů pochybných služeb. Možná, že vy také!
thumbnail
Počítač
V Software 493

Aktualizace Ubuntu 21.10 na 22.04.LTS

Ve středu 27.4.2022 byla zpřístupněná aktualizace verze Ubuntu 21.10. Následně 28.4.2022 byla uvolněna altualizace 22.04 LTS.
thumbnail
Download

Upgrade - php-fusion, verze 9.10.20

Další nejnovější upgrade pro redakční CMS systém PHP-Fusion, verze 9.10.20, formát ZIP (z 5.února 2022) Tento systém běží zde na našem serveru. Doporučujeme!
thumbnail
Download

Upgrade - php-fusion, verze 9.03.110

Další nejnovější upgrade pro redakční CMS systém PHP-Fusion, verze 9.03.110. Tento systém běží zde na našem serveru. Doporučujeme!
thumbnail
Download

E-book, knihovna

Instakace elektronické e-knihovny E-Book Library v2 pro PHP-fusion verze 9.03xx.