Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Z domova

Současné jednání, tedy konzultace prezidenta M.Zemana s adepty na ministry nové vlády, by neměl suverén, pan prezident, prodlužovat.
Číst více
293 přečtení
Prezident Zeman chce splnit slib, že urychleně jmenuje (zítra 28. 11. 2021) novým premiérem Petra Fialu (Spolu). Shodou náhod mu v tom brání nyní okolnost, že byl zhledán positivní na Covid-19.
Číst více
711 přečtení 1 komentář
Slonní pamět mně připomíná, že to byla (a zřejmě nadále je) opozice (ODS, KDU-ČSL, TOP 09), která hatila v ČR úsilí v boji s epidemii Covid-19.
Číst více
898 přečtení
Epidemie covid19 se na Česko žene zřejmě razantněji než před rokem. Restrikce, které zavádí vláda od pondělí 22.11.2021 mohou nepřiznivou situaci zmírnit do týdne až 14-ti dnů. Jsou však dost razantní? Myslím, že nikoliv.
Číst více
285 přečtení Zanechat komentář
Současný silný útok epidemie koronaviru v ČR vláda dosud řeší nedůsledně (přes náznak bavorského modelu). Nepřehledně situaci ministr zdravotnictví Vojtěch vysvětluje na tiskovkách. Schází jasné a přesné pokyny ve shrnutí v tabulce (a denně zveřejňovány v ČT). Musí přijít povinné očkování proti odpíračům.
Číst více
331 přečtení Zanechat komentář
Poslední aktualizace: listopad 29 2021

Zobrazit