Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Z domova

Pilný a přičinlivý poslanec STAN Mgr. Jan Farský zřejmě doplatí na českou náturu "ať mám víc než ti tam". Chce toho skutečně moc - poslanecký mandát a souběžně s tím studium za kopečkami, a to fakt asi nelze!
Číst více
739 přečtení

Odmítači pandemie koronaviru (u nás i ve světě) škodí sami sobě. Stále více argumentů a otřesných lidských osudů je proti nim. Zvláště nyní útočí varianta omikron.


Číst více
521 přečtení
Ve včerejších Událostech, komentářích České televize diskutovali první místopředseda poslaneckého klubu hnutí STAN Lukáš Vlček a místopředseda poslaneckého klubu hnutí ANO Patrik Nacher. Moderoval perfektně "na tělo" Jakub Železný.
Číst více
2402 přečtení 4 komentáře

Až po 23 hodinách jednání Poslanecké sněmovny získala včera vláda Petra Fialy důvěru. Tedy po 96 dnech od voleb. Opozice probírala četné problémy nové vlády, což samozřejmě patří k demokracii, i když se to poslancům vládní koalice jistě nelíbilo.


Číst více
237 přečtení

Zítra, 12.01.2022, čeká Posleneckou sněmovnu hlasování o důvěře vlády. Kabinet P.Fialy, který vznikl díky slepence v koalic (přes reklamu za 89 miliónů), to nebude mít lehké. Hlasování zřejmě projde, není jiné cesty, hrozil by další chaos.


Číst více
311 přečtení
Poslední aktualizace: leden 17 2022

Zobrazit