Novinky

PHP-Fusion (1)

Tento web "nekecamweb.cz" pracuje pod operačním systémem (OS) Ubuntu a Windows a používá progresivní redakční systém (CMS) PHP-fusion. Tohle je úvodní informace.

PHP-FUSION.co.uk, naprogramovaný v jazyce PHP, je v současnosti nejlepší způsob, jak vytvořit komerční nebo osobní webové projekty s nejrobustnějším prostředím, které můžeme získat.
Bohužel, i když má ve světě 13 oficiální technických podpor, je v České republice málo rozšířen.
Dovoluji si o tomto systému napsat bližší informace. Znalosti mám, od roku 2014 do roku 2019 jsem byl superadminem české technické podpory. Ta nyní přešla na novou URL adresu Czech & Slovak Support Site php-fusion.eu, správcem a hlavním administrátorem je vývojář PHP-Fusion (RobiNN kelcak.com). Provoz sponzoruje centrála společnosti PHP-Fusion Inc v Malaysii.
PHP-Fusion je integrovaná a škálovatelná platforma všeho druhu, odlehčený systém správy obsahu s otevřeným zdrojovým kódem (CMS) napsaný v PHP, který se hodí pro jakýkoli účel, pokud jde o produkci webových stránek, ať už vytváříte komunitní portály nebo osobní stránky.

PHP-Fusion začínal desítkami verzí, které na pochodu vylepšovali vývojáři z celého světa. Práce na vývoji začaly verzí php-fusion-133 od 29.3.2004. Pokračovaly pak celkem pravidelně až do verze php-fusion-501. Poté přešla verze na "šestku", a to od php-fusion-6.00.106 až do php-fusion-6.01.9. Pak následovaly "sedmičkové" a "osmičkové" verze, nyní je nejaktálnější verze Andromeda PHP-Fusion 9.03.20, kterou máme nainstalovanou na zdejším serveru nekecamweb.cz, který právě čtěte.

PHP-Fusion ma unikátní velkou nápomocnou komunitou a dobrovolníky ve 13 státech světa, která poskytuje konstantní rychlost improvizace kódu téměř každý den. Tamní vývojáři neustále procházejí sadou PHP-Fusion pro další inovace jako prostředek, který vás přivede k nejnovějším vylepšením vašeho webu.
Kvido únor 19 2020 433 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

H
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.