Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Počítač - související články

Helpdesk PHP-Fusion SK/CZ končí!

Květoslav
Květoslav Hlavní administrátor

Publikováno dne před 8 měsíci - 24-09-2021 10:50
Helpdesk PHP-Fusion SK/CZ končí!
Smutná zpráva přišla dnes od vyvojáře IT RobiNN. Oznamil, že příští týden končí provoz Technické podpory PHP-fusion SK/CZ.

Důvodem je, podle superadmina RobiNN, malá sledovanost tohoto webu pro Slovensko a Česko, zejména aktivita ve fóru: https://php-fusion.eu/infusions/forum/index.php?section=latest Platformu PHP-Fusion (PHPF) využívá úspěšně také náš server https:nekecamweb.cz Jak RobiNN sdělil: "Všetok obsah čo je tu je dostupný aj na oficiálnej anglickej podpore čiže v tom nevidím problém. To, že ruším tento web neznamená, že končím úplne s PHPFusionom (zatiaľ). Vždy som aktívny na UK podpore takže ak niečo treba tak už tam treba písať, ak niekomu robí problém angličtina Google Prekladač funguje skvele. Pripadne mame aj https://discord.com/invite/CGSYU8rDiscord kde väčšinou odpisujem do par minút alebo aj niekto iný. Keďže tuto stránku ruším, téma je na predaj. Cena témy je 70EUR, pripadne môžeme sa dohodnúť na inej cene." Zájemci o CMS open source redakční systém PHP-Fusion, který má uživatelé v 17-ti státech světa, a je uživateli pokládán za obdobu populární aplikace Word Press. tedy mohou po registraci a přihlášení nadále užívat helpdesk v angličtině:

https://www.php-fusion.co.uk/infusions/forum/index.php

Podrobnější informace: https://nekecamweb.cz/news/28/php-fusion-svetovy-redakcni-system-1 Takže doufám, že fanoušci a uživatelé PHPF ze Slovenska a Česka, se na tomto helpdesku opět sejdou.
Květoslav 24-09-2021 10:50 464 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.