Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Před sklizní zdražují luskoviny?

Přidáno před 1 dnem
Zdražování potravin, vlivem vyšších nákladů na energie, využívají noví šmejdi. Zvyšují ceny např. u zemědělských surovin z loňské sklizně. V té době ale nebyly vstupy na výrobu a prodej dražší!!!
Číst více

Skončit s tou šaškárnou Rakušana!

Přidáno před 3 dny
To, co se děje kolem ministra vnitra, pana Rakušana, je už fakt nanejvýš trapné! Jestli je chlap, přestane se vymlouvat a půjde od válu.
Číst více

Pečivo hygienu moc nezajímá?

Přidáno před 3 dny
Já vím, starostí teď máme mj. s cenami potravin. Ale dlohodobě si nějak nevšimáme hygieny prodeje pečiva. Ani za covidu!?
Číst více

Co potřebuje nejen Hřensko

Přidáno před 14 dny
Z Hřenska, kde více než 6 dnů řádil ničivý požár, přišla dnes dobrá zpráva. Nicméně dosavadní zkušenosti vybízejí k nastávající větší bezpečnosti nejen oblasti Hřenska v Českém Švýcarsku.
Číst více

Čistá lustrace jen pro někoho?

Přidáno před 22 dny
Víte, co je to čisté lustrační osvědčení konkrétní osoby? Musí mít klauzuli negativní! Ministr vnita V.Rakušan (STAN) se správně podivuje nad tím, že tohle nemají v ČR lidé s politickou a odbornou rozhodovací pravomocí.
Číst více

Foldynovi kvůli Russákům rozumím

Přidáno před 28 dny
Tuhle si pustili hubu na špacír "demokrati", že poslanec Foldyna je zrádce Čechů. Položil totiž k památníků ruských vojáků kytičku...
Číst více

RuSSové vraždí, hnus!!

Přidáno před 30 dny
Teror Ruských okupantů na Ukrajině pokračuje. V městě Mykolajivu zasáhly dnes ráno (15.7.2022) rsské rakety dvě místní univerzity! Tak si předstvují svoji válku!
Číst více

Putin zase kecá!

Přidáno před 1 měsícem
Putina nazývají Putler zabiják, mj. kvůli jeho raket, které zabíjejí lidi a ničí také obytné panelové domy na Ukrajině. Nyní prohlásil, že v boji "jsme ještě ani nezačali!
Číst více

Není jiná možnost, zaútočit na Moskvu?

Přidáno před 1 měsícem
Již od 24. února 2022, kdy Ruská federace (RF) bez varování vpadla vojensky na Ukrajinu, jsem chtěl vyzvat k okamžité odvetě NATO a USA. Nastala by tudíž 3. světová válka.
Číst více

Křeček, nebojácný ombudsman!

Přidáno před 1 měsícem
Dávám panu Křečkovi, ombudsmanovi, palec nahoru!! Hlavně Piráti jsou nyní proti němu. Co tak strašného provedl? Vadí snad jeho názor, že menšiny a uprchlíci mají u nás jen veškerá práva a jinak skoro žádné povinnosti?
Číst více

Američané nekecají - HIMARS na Ukrajině!!

Přidáno před 2 měsíci
Americké salvové raketomety HIMARS jsou na Ukrajině! Biden a Austin plní chlapské slovo!!
Číst více

Já nic, já Rakušan!

Přidáno před 2 měsíci
Mega skandál pana Hlubučka (STAN) je skutečně vážný trestní problém. Tvrdí to sami členové tohoto hnutí, např. paní Kovářová, místopředsedkyně. Avšak předseda hnutí Rakušan dále odráží smeče kritiky na svou osobu.
Číst více