Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Politika

K
Kisela
559 přečtení

Fiala & Pekarová, silácká slova k prezidentovi

Přidáno před 11 dny
Je skutečně dost úsměvné (i hloupé), když zástupci slepenců stran v koalici Spolu, sotva usedli do židlí) pronášejí silácká slova na adresu prezidenta Miloše Zemana.
Číst více

K
Kvido
459 přečtení

Politička před pádem šéfkou PS !?

Přidáno před 23 dny
Strana TOP 09 by se zřejmě vůbec nedostala do Poslanecké sněmovny, kdyby nevznikl, lze říct podvod, ve složení slepence koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09). Jeho zásluhou se předsedkyně TOP 09 zázračně vyšvihla (včerejším hlasováním) do funkce šéfky Poslanecké sněmovny.
Číst více

F
Frybord
0 komentářů
348 přečtení

Koalice PirStan se rozpadne?

Přidáno před 30 dny
V koalici PirStan to vře. Ukazuje se, že podobná spojení vedou ke střetu rozdílných zájmů. Snaha jen o "koryta" totiž u jedinců/poctivců není to hlavní, a tak se zavařuje na velký problém.
Číst více

K
Kvido
330 přečtení

Chodí k očkování vůbec Romové?

Přidáno před 1 měsícem
Když jsem byl minulý týden v Ostravě na očkování třetí, posilující dávkou proti Covid-19, viděl jsem ve frontě asi stovky lidí pouze jednoho Roma. Vše naznačuje, že toto etnikum se očkování bojí.
Číst více

K
Kisela
223 přečtení

TV reklamy nám užírají elektřinu, co s tím?

Přidáno před 1 měsícem
Televizní reklamy nám pořádně naplňují účty za elektřinu. Doposud jsme to brali jako nutné (potřebné) zlo, aby zvlášť soukromé stanice mohly žít. Ale co teď při zdražení elektrické energie?
Číst více

K
Kisela
2 komentáře
275 přečtení

Neočkovaní nás ženou k průšvihu!

Přidáno před 1 měsícem
Problémem dneška musí být epidemie koronaviru, tedy covidu-19! Nově tvořící se vládní koalice (pokud vůbec půdou do vlády), by neměli pokračovat ve výběru svých koryt, ale řešit alarmující nárůst covidu!
Číst více

K
Kvido
225 přečtení

Vondráček a jeho 6P

Přidáno před 1 měsícem
Radek Vondráček (ANO), někdejší místopředseda a později předseda Poslanecké sněmovny PČR, je snad nejrozumnější z českých politiků. Prokázal to mj. v hektické době návštěvy v nemocnici u prezidenta Miloše Zemana.
Číst více

K
Kisela
0 komentářů
613 přečtení

Koalice mají průšvih!

Přidáno před 1 měsícem
Že jsou údajně "vítězné" koalice nyní po volbách do PS ve velkém problému, se nyní ozývá ve veřejném prostoru stále častěji. Neargumentuji pouze laici ale též odborníci.
Číst více

K
Kvido
0 komentářů
7421 přečtení

Kdo odstřihl prezidenta Zemana od světa?

Přidáno před 1 měsícem
Prezident Miloš Zeman, první, kterého volili svobodně občané naší republiky, jakoby zmizel. Je v nemocnici už 10 dnů. Nic nám nesděluje, ani prostřednictvím dopisu. Je to fakt zvláštní a ve světě snad výjímka.
Číst více

K
Kvido
0 komentářů
6406 přečtení

Mynář je podřízený prezidentovi, dělal svou práci!

Přidáno před 1 měsícem
Opravdu, pana kancléře Mynáře moc nemusím. Jako oblíbenec pana prezidenta Zemana udělal dost "kopanců", ale ohledně zdravotního stavu hlavy státu mu kritici křivdí!
Číst více

P
Pexa
222 přečtení

Roušky nenosí jen tupci!

Přidáno před 2 měsíci
Nechápu lidi, kteří třeba v tramvaji nemají nasazeny roušky. Jsou to tupci! Či chtějí dělat ze sebe hrdiny?
Číst více

K
Kvido
0 komentářů
720 přečtení

Prezident Zeman v nemocnici a špatná legislativa

Přidáno před 2 měsíci
Prezident České republiky (ČR) Miloš Zeman je právě týden v nemocnici, údajně na pravidelné kontrole. Shodou okolností v době ukončení voleb do Poslanecké sněmovny. Tedy ve vypjaté vnitropolitické situaci.
Číst více

Autoři

Nejčtenější Internet

Žádné Internet
Žádné Internet