Blog

P
Pexa 2


0 komentářů
141 přečtení

Prezident Zeman vyčkává, proč?

Přidáno před 1 dnem
Je skutečně zvláštní, že k tak velké (mediálně) aféře jakou jsou Vrbětice v České republice (ČR) se doposud vyjádřil náš pan prezident Zeman jen přes svého mluvčího. Ke kauze má říct své slovo až v neděli 25. dubna 2021.
Číst více

K
Kvido


2 komentáře
355 přečtení

ČT24 je fuj? Proč nemluví Paroubek!

Přidáno před 6 dny
ČT24 se za covidu hodně zlepšila v informovanosti. Avšak - výběr respondentů je u tohoto veřejnoprávního média stále "stranický". Dávám za pravdu Jiřímu Paroubkovi, který se dotazuje, proč jej na obrazovku neberou. Totéž platí o Radiožurnálu Českého rozhlasu (ČRo).
Číst více

K
Kvido


1 komentář
237 přečtení

Zaorálek; chlapské slovo!

Přidáno před 8 dny
Nynější ministr kultury Lubomír Zaorálek řekl chlapské slovo k nynějším ministerským rošádám české vlády. Oceňuji jeho přímé a rozumné názory. Totalita prezidenta Zemana je až příliš na očích veřejnosti a je falešná!
Číst více

K
Kvido


2 komentáře
550 přečtení

Nevyskakujme si; máme kolem 100 mrtvých denně!

Přidáno před 13 dny
Tyto Informace jsou smutné. Současná úmrtnost v České republice (ČR) je nejvyšší za posledních 100 let! Neměli bychom proto preferovat předčasné tzv. rozvolnění v epidemii covid-19. Zarazil mě nový ministr zdravotnictví názorem, že chce postupovat, jakoby žádný koronavirus nebyl.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
321 přečtení

Zemanova a Babišova totalita!

Přidáno před 14 dny
Nemám slov, co vyrobili Zeman-Babiš. Odvolali ministra zdravotnictví Jan Blatného! Proč? Že jim nešel "na ruku".
Číst více

K
Kvido


1 komentář
1141 přečtení

Čachry se Sputnikem V

Přidáno před 15 dny
Politika Hradu vůči ruské vakcině Sputnik V se mně ani trochu nelíbí. Pan prezident Zeman chce preferovat v ČR tento doposud neschválený medikament. V případě nesouhlasu ministra Blatného má jeho pozice ve vládě padnout.
Číst více

L
Lidya


1 komentář
199 přečtení

Rezerva v době covidové

Přidáno před 17 dny
S rezervou, tedy finanční, bychom měli počítat v dobách dobrých i zlých. Tedy i nyní, v době covidové. Jde tedy o to, kolik peněz bychom si měli "odložit stranou"? Poučuje o tom český blog finax.eu.
Číst více

F
Frybord


0 komentářů
324 přečtení

Kdo bude novým prezidentem ČR?

Přidáno před 18 dny
Čas běží. Volba nového prezidenta České republiky se má uskutečnit v roce 2023, v měsíci březnu. V té době uplyne druhé funkční období úřadujícího prezidenta republiky Miloše Zemana. Kandidáti vystrkují růžky už nyní...
Číst více

K
Kvido


1 komentář
387 přečtení

Za otázku na tělo TV Nova Suchoně odvolala

Přidáno před 19 dny
Obrovský přešlap nikoli moderátora, ale stanice TV Nova! Odvolala z moderování Televizních novin Petra Suchoně za jeho, prý neprofesionální otázku, na prezidenta lékařské komory k laxnímu dodržování protiepidemických opatření.
Číst více

K
Kvido


2 komentáře
285 přečtení

Hlavy moderátorů na obrazovce?

Přidáno před 19 dny
Už delší dobu nám servirují téměř všechny televizní stanice na obrazovkách moderátory v zobrazení blízkého detailu (polodetailu), jakoby šlo o nějaké společenské hvězdy. Fakt nezajímá mě, jaký chrup ten či onen moderátor(ka) má.
Číst více

P
Pexa 2


0 komentářů
326 přečtení

Za Petrem Kellnerem

Přidáno před 23 dny
Na Aljašce v sobotu zahynul ve zříceném vrtulníku, při tzv. turistice sjíždění k ledovci ve vzdálených horách, nejbohatší český miliardář a 73 nejbohatší muž světa - Petr Kellner.
Číst více

K
Kisela


0 komentářů
282 přečtení

Komunisté rozumnější než Okamurovci?

Přidáno před 27 dny
Ze zdrojů blízkých KSČM máme dnes ve 13:00 informaci, že komunisté podpoří ve sněmovně návrh premiéra Babiše, a to prodloužit nouzový stav v České republice o dalších 30 dnů. To by teoreticky mohlo znamenat, že tento návrh projde.
Číst více