Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Politika
Květoslav
Květoslav
0 komentářů
362 x

Tomio Okamura, plus a mínus

Přidáno před 4 dny

Tomio Okamura dosud nijak výrazně neprotestuje proti bezpráví a násilí na Ukrajině, které bez varování vyvolal novodobý  diktátor a uzurpátor Putin. Přitom vytrvale kritizuje nepřízpůsobivé spoluobčany.
Číst více

Frybord
1 komentář
415 x

Díky za Deštník!

Přidáno před 5 dny

Přece jen mám možnost pochválit nynější vládu České republik (ČR). A to za Deštník. Nikoli do deštivé nepohody, ale do nepohody v současné ekonomické situaci, v níž se nachází každý občan. Díky za to!
Číst více

Květoslav
Květoslav
0 komentářů
238 x

Ceny letí nahoru, stát přešlapuje!

Přidáno před 5 dny

Kilo polohrubé mouky stálo ještě před týdnem 11,90 Kč, dnes je v potravinách za 19,90 Kč i více!!! Kde jsou sliby vlády, že zkontroluje nárůst cen? Změna není vidět, kupující se u pokladen zlobí...
Číst více

Pexa
Pexa
0 komentářů
356 x

Jak to bude s plynem?

Přidáno před 6 dny

Evropa nechce plyn z Ruska, důvody zná, doufám, každý. Státy EU proto počítají se severoafrickým Alžírskem. Ale to je skoro přítel ruského agresora. Jak to dopadne?
Číst více

Květoslav
Květoslav
1 komentář
324 x

Rušit všechny ruské symboly?

Přidáno před 7 dny
Má to logiku, zrušit v České republice (ČR) všechny stopy, týkající se Ruska, SSSR, RF? Nemá! Selský rozum napovídá, že je nutné postupovat s klidnou hlavou a rozvahou.
Číst více

Květoslav
Květoslav
3 komentáře
770 x

Putin není spokojen!

Přidáno před 11 dny
Generální vojenský štáb Ruské federace (RF) slíbil V.Putinovi obsazení Doněcké a Luhanské oblasti Ukrajiny v jejich administrativních hranicích do 7. května 2022. K tomu ovšem nedošlo! Putin je extrémně nespokojený.

Číst více

Lidya
5 komentářů
759 x

Uprchlíky beru, vychcánky ne !!

Přidáno před 12 dny
Ukrajinským uprchlíkům jsme v České republice (ČR) udělili již přes 320 tisíc cestovatelských víz. Jak to, že jsou mezi nimi i ekonomičtí uprchlíci, kteří neutikají před válkou? Ministr Rakušan něco proflákl?
Číst více

Květoslav
Květoslav
2 komentáře
332 x

Co chystá Rusko na 9. května?

Přidáno před 13 dny
Podle ohlasů z Ruska je dost možné, že Putin vyhlásí 9. května 2022 mobilizaci v Ruské federaci. Mluví se dokonce o vyhlášení války.

Číst více

Pexa
Pexa
1 komentář
1391 x

Putin na operaci, má jmenovat zástupce?

Přidáno před 15 dny
Vypadá to, že zdraví prezidenta V.Putina je velmi chatrné. Sám to zřejmě uznává, takže prý půjde "na stůl". Asi je to vážné, neboť bulvární tisk v USA  dnes píše, že na dobu operace vládce bude jmenován jeho zástupce. Člověk, který údajně navedl Putlera k válce s Ukrajinou!
Číst více

Květoslav
Květoslav
2 komentáře
429 x

Rusko chce vítězství, ale...

Přidáno před 16 dny

Dovolte trochu optimismu. Rusko přepadlo bez varování Ukrajinu. V první etapě boje o Kyjev selhalo. V druhé o východ Ukrajiny, Donbas a Luhansko s Doněckem, nic moc. Přitom vítězství by chtěli do 9. května 2022.
Číst více

Frybord
9 komentářů
1034 x

Svět nebude podle Putina tancovat!

Přidáno před 19 dny

Už mě ten prašivec Putin, fakt, sere! Co si myslí, že svět bude podle Putina tancovat? Jako velitel stojí za hovno, protože z bunkru nevyleze a své hordě neumí zakázat vraždění.
Číst více

Květoslav
Květoslav
2 komentáře
351 x

Blokování webů není čisté ke svobodě slova

Přidáno před 21 dny

Každé omezování zpravodajských i diskuzních webů je zásahem do jejich obsahů, a tedy útokem na svobodu slova! Výjimkou může být  okolnost, že vlastník webu neprokáže svoji identitu.
Číst více