Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

K
Kvido


0 komentářů
55 přečtení

Očkování 80+ rezervace je již v provozu!

Přidáno před 2 hodinami
Jak jsem včera napsal, rezervační systém očkování proti Covid-19 od Reservatic, s.r.o., Ostrava - Pustkovec, není stále plně funkční. Dnes kolem 11 hod.se rezervační web korektně rozjel!
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
0 hlasů
137 přečtení

Vraťte řidičák,když nejste schopni...

Přidáno před 1 dnem
V médiích proběhlo hodně zpráv tom, jak lidé chybují při koupi elektronické dálniční známky. Přitom web eDalnice je přehledný, jednoduchý, splést se může jen negramotný jedinec.
Číst více

K
Kvido


3 komentáře
233 přečtení

Registrace očkování perfektní, rezervace vázne

Přidáno před 1 dnem
Jako 80+ jsem dnes čekal na on-line registraci pro očkování. Přesně v 08:00 hod. byla www stránka https://registrace.mzcr.cz/ přístupná.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
100 přečtení

Exprezident Klaus nově machruje

Přidáno před 2 dny
Exprezident Vásclav Klaus se opět strefoval do aktuálních epidemiologických opatření v České republice. Tzv. PES ministra Blatného příliš štěká.
Číst více

J
Jan Pravda


1 komentář
0 hlasů
484 přečtení

Pirát Bartoš si koleduje o výprask voličů

Přidáno před 7 dny
Do voleb zbývá ještě hodně času, nicméně šéf pirátů Ivan Bartoš už porcuje medvěda. Je si natolik jistý, cítí se budoucím premiérem ČR a tak chce po prezidentovi vyjádření, zda bude premiérem vítěz voleb nebo ten, kdo nabídne většinu 101 hlasů.
Číst více

K
Kvido


4 komentáře
250 přečtení

Proč to dospělo ke Kapitolu?

Přidáno před 7 dny
K čemu ještě dojde v Americe? Zemi, která už není příkladem demokracie (zákon umožňuje podvádění ve volbách), čímž to všechno začalo, až po Kapitol.
Číst více

J
Jan Pravda


3 komentáře
0 hlasů
350 přečtení

Chřipečkáři dosáhli svého, Česko se rekordně promořuje

Přidáno před 14 dny
Ostražitost Čechů vůči šíření viru SARS-CoV-2 díky tlakům „Chřipečkářů“ polevila. Covid-19 se nyní šíří českou populací rekordní rychlostí.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
297 přečtení

Silvestrovská televize; bavila pouze Nova Gold

Přidáno před 15 dny
Silvestrovské pořady na českých televizních stanicích byly jedna velká bída. Pobavila snad jen TV Nova - Goold. A to převážně archivními TV Silvestry, přesto, díky za ně!
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
173 přečtení

Koronavirus; dále zpřísnit v 5. stupni PES?

Přidáno před 17 dny

Do České republiky (ČR) dorazily v uplynulých dnech další tisíce dávek vakcíny proti covidu-19. Enormně přitom narůstá počet osob s pozitivním nálezem. Co je nejhorší, stoupá počet hospitalizovaných v nemocnicích.


Číst více

K
Kvido


0 komentářů
211 přečtení

Koronavirus; dost chaotický PES

Přidáno před 26 dny
Epidemiologickou situaci ohledně COVID-19 mapuje MZ ČR od listopadu 2020 pomocí rizikového skóre PES (Protiepidemický systém ČR). Celá ČR je řazeny do pěti úrovní, jež znamenají protiepidemická opatření. Je to OK, i když částečně!
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
309 přečtení

Prodej potravin; proč roste rabat?

Přidáno před 1 měsícem
Nyní, v korona době pozoruji, že tzv. obchodní přirážky, tedy rabaty (rozdíl mezi cenou, za kterou obchodníci zboží kupují od dodavatelů a cenou, za kterou zboží prodávají) nenápadně vzrostly!
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
0 hlasů
275 přečtení

Podívejte se, co dělal budoucí premiér v Bohnicích

Přidáno před 1 měsícem
Ivan Bartoš, který povede stranu Piráti do sněmovních voleb v příštím roce jako lídr a kandidát na premiéra, se dnes na sociální síti Twitter objevil zavázaný do sítě, do které se balí vánoční stromek.
Číst více