Blog - Nekecamweb.cz

Blog

K
Kvido


206 přečtení

Jak to je s Babišem?

Přidáno před 5 dny
Otázka v titulku je nezodpovězená už přes 6 let. Každý zřejmě ví, že mám na mysli vlastnictví Agrofertu, které současný premiér Andrej Babiš rezolutně odmítá.
Číst více

K
Kvido


3 komentáře
3450 přečtení

Prodloužený víkend na Hukvaldech

Přidáno před 18 dny
O tomto prodlouženém víkendu (5. a 6. července 2021) jsme se vydali s rodinou na Hukvaldy, známé především místem narození hudebního skaladatele Leoše Janáčka. Nebyl jsem tam asi 20 let a překvapilo mě i značné rozšíření pohostinských služeb.
Číst více

K
Kvido


1 komentář
1044 přečtení

Lutonský z ČT to zamotal

Přidáno před 24 dny
Šéfredaktor zpravodajství ČT Lutonský se dostal do křížku s hradním kancléřem Mynářem. Včera 29.06.2021 odeslal gř. ČT kritický dopis na údajně nenávistný příspěvek tohoto zaměstnance ČT publikovaný na Twitteru.
Číst více

K
Kvido


2 komentáře
437 přečtení

Silné tornádo a velká solidarita

Přidáno před 28 dny
Tornádo, nejsilnější v historii České republiky (ČR), zasáhlo 24. června 2021 (zhruba v 19 hod.) 7 obcí na Hodonínsku a Břeclavsku. Obrovské neštěstí pro tamní vesnice vyvolalo dosud nebývalou solidaritu veřejnosti i překvapivou rychlou reakci nejen záchranných a policejních složek, ale i finanční podporu české vlády. Za postižené děkujeme!!!
Číst více

F
Frybord


239 přečtení

Koronavirus se vzdává? Ani náhodou!

Přidáno před 1 měsícem
Vypadá to nadějně. I když pandemie koronaviru v četných státech zpomaluje, můžeme na dovolenou a prázdniny cestovat. Třeba my z České republiky. Uvolnění restrikcí pro cestování se mi jeví jako předčasné a nebezpečné!
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
330 přečtení

Koalice; podvod na voličích

Přidáno před 1 měsícem
Koalica politických stran se mně ani trochu nelibí. Je to podvod na nás voličích. Volič dal mandát třeba Pirátům, ale nikoli připojenému STAN a pod. Jak si dovoluje hnutí STAN se k někomu připojovat? Nebudu proto Piráty v této koalici volit!
Číst více

K
Kisela


0 komentářů
482 přečtení

Senátoři dělají ostudu českému státu?

Přidáno před 1 měsícem
O prospěšnosti horní komory českého Parlamentu (nyní 81 členů), se mnohokrát v České republice diskutovalo. Má být pojistkou demokracie. Plní to? Aktuálně chtějí odvolat současného presidenta Miloše Zemana.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
163 přečtení

Vlastenecké noviny; trest za rasismus?

Přidáno před 1 měsícem
Policie České republiky (ČR) uvalila žalobu na web vlasteneckenoviny.cz. Důvodem má být článek s projevem rasismu v souvislosti s požárem výškového panelového domu 8. srpna 2020 v Novém Bohumíně. Co server podrobně napsal, se nedozvíme, byl zablokován (smazán)?
Číst více

K
Kisela


0 komentářů
1446 přečtení

Tahoun trojkoalice SPOLU zklamal

Přidáno před 2 měsíci
Aféra „Ferigate“ na české politické scéně, tedy údajně sexuální excesy Dopmimika Feriho přišla, jak jinak, načasovaně před volbami do Poslanecké sněmovny. Má zřejmě poškodit TOP 09, KDU-ČSL a STAN v trojkoialici pod názvem SPOLU.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
305 přečtení

Pandemie Covid-19, máme vyhráno?

Přidáno před 2 měsíci
Strašná světová pandemie koronaviru jakoby to vzdala. Alespoň v České republice (ČR), a také v okolních státech. Máme tedy vyhráno? Většina odborníků u nás je s hodnocením opatrná. Pomalu s euforií svobody a rozvolňování, varují. Může nás zaskočit období dovolených a prázdnin!
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
212 přečtení

Hamižnost manažera ANO?

Přidáno před 2 měsíci
Hamižnost českých politiků zřejmě nenzná mezí. Po průšvihu bývalého ministra zdravotnictví je tu pravděpodobně další velký skandál. Tentokrát vznikl rovněž v hnutí ANO premiéra Babiše. POrý se týká manažera hnutí Jana Ryznera.
Číst více

P
Pexa 2


0 komentářů
343 přečtení

Poslanec Volný a zodpovědnost

Přidáno před 2 měsíci
Rebela Volného u nás zná kdekdo. "Proslavil" se např. tím, že odmítal striktně nošení roušky. Dokonce v Poslanecké sněmovně (PS), což mě skutečně naštvalo. Divil jsem se, že ho už tehdy ze sněmovny nevyhodili.
Číst více