Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Pane Fiala a někteří, pachuť zůstává po vašich kecech

K
Kvido Přidáno před 2 lety
Pane Fiala a někteří, pachuť zůstává po vašich kecech Slovo pachuť se aktuálně stalo v českém veřejném prostoru "módní" po ukončení trestního stihání premiéra A.Babiše, vyřčené dozorujícím státním zástupcem a poté Městských státním zastupitelstvem. Zatímco opozice mluví o pachuti z případu kauzy Ptačího hnízda, skutečná pachuť zůstává zejména z reakce keců pana Fialy (ODS) či právníka Jiří Přibáňe.
Slovo pachuť se aktuálně stalo v českém veřejném prostoru "módní" po ukončení trestního stihání premiéra A.Babiše, vyřčené dozorujícím státním zástupcem a poté Městských státním zastupitelstvem. Zatímco opozice mluví o pachuti z případu kauzy Ptačího hnízda, skutečná pachuť zůstává zejména z reakce keců pana Fialy (ODS) či právníka Jiří Přibáňe.
Zaručeně demokratická internetová televize, která pokládá za pravdu jen svá tvrzení (tedy pražské havloidní kavárny) DVTV dala prostor právníkovi Jiřímu Přibáňovi.
Ten vypustil jobovku, že "Nejsme na konci. Odůvodnění osvobození Andreje Babiše je nedostačující. Důvody musí uspokojit právní logiku i selský rozum. Takové zastavení trestního stíhání je ojedinělé a neobvyklé. Veřejnost bude ostražitá. Věřím, že si trestní stíhání nelze objednat.
1/ Pane Pribáň, jak můžete jako právník, vůbec pochybovat a zlehčovat pravoplatné rozhodnutí státních zástupců! Dopouštíte se nezákonného vyjadřování, kterým zpochybňujete právní verdikt. Konate tím špatnou službu veřejnosti.
2/ K podobným zastavením trestního stíhání (u vysoce postavených politiků) došlo v české historii mnohokrát a nikdo se nad tím nepozastavoval
3/ Máte pouze pravdu v tom, že veřejnost bude ostražitá, ale hlavně znepokojená podobnými zmatenými výroky, které jste uvedl.

Foto: Jiří Vlček
Kvido září 16 2019 1,055

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice