Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog

Prezident Zeman bez TV Barandov

K
Kvido Přidáno před 10 měsíci
Prezident Zeman bez TV Barandov Odchodem prezidenta Zemana z pořadu "Týden s prezidentem" na TV Barandov vzniklo určité vakuum po slovech a myšlenkách pana prezidenta. Nemyslete si, hltali ho nejen jeho kritici, ale i fanoušci, i když na konci svých vystoupení už byl méně zajímavý.
Odchodem prezidenta Zemana z pořadu "Týden s prezidentem" na TV Barandov vzniklo určité vakuum po slovech a myšlenkách pana prezidenta. Nemyslete si, hltali ho nejen jeho kritici, ale i fanoušci, i když na konci svých vystoupení už byl méně zajímavý.

Možná, že pan prezident byl již unavený z každotýdenních rozhovorů s ředitelem Jaromírem Soukupem. Prý ale došlo k rozdílným názorům, a tak se oba exponenti rozešli.

Možná prezidentovi vadil v posledních měsících poměrně slabý moderátor Soukup, který kladl jednoduché otázky. Prezident je tudíž detailně málo rozvíjel, bez konkrétních vysvětlování. To zavánělo příliš. Pořad tak rychle ztrácel na zajímavosti a popularitě. Sklouzl v jednoduchá řešení problémů kolem české ekonomiky a politiky.

A tak momentálně nemá prezident Zeman "svoji" televizi, když už před léty ohrnul nos nad veřejnoprávní Českou televizi. Podle, hlavně politických zvyklosti, by nyní mohl svoji chybu napravit. Vždyť odkud má prezident promlouvat k veřejnosti (když chce), než právě ze studia veřejnoprávní televize!

Nevím o žádné světové komerční televizi, v níž by prezident pravidelně vystupoval.

Autor: Vícha Květoslav (Kvido)
Kvido leden 20 2020 381 0 komentářů Tisk

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.