Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Zaorálek a podivní zastánci Lidic

K
Kvido Přidáno před 2 lety
Zaorálek a podivní zastánci Lidic Hodně nepochopitelná záležitost rezignace ředitelky Památníku Lidice Martiny Lehmannové. Prý ji k tomu donutil ministr kultury Lubomír Zaorálek (ODS).
Hodně nepochopitelná záležitost rezignace ředitelky Památníku Lidice Martiny Lehmannové. Prý ji k tomu donutil ministr kultury Lubomír Zaorálek (ODS).
Skutečně mi nebere hlava, že tohoto kroku dosáhli právě lidé s komunistickou minulostí! Opět se vetřeli do vedoucích funkcí v nichž mají rozhodující slovo!!!
Nezlobte se na mě, ale takto se Památník Lidic dostal do špatné situace. O rezignaci usilovali totiž: Jaroslav Vodička, dvojnásobný člen KSČ a spolupracovník Veřejné bezpečnosti s krycím jménem „JOSEF“ a paní Bobošíková, která neúspěšně kandidovala za KSČM na prezidentku.
Kvido leden 21 2020 774

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Členové nyní online

K
Kvido
Vedení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice