Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog

TV zpravodajství - Raptor

K
Kvido Přidáno před 10 měsíci
TV zpravodajství - Raptor Zpravodajství ČT Události a ČT24 má ohromnou výhodu a sílu v připojování na online vysílání svými přenosovými technologiemi. Bohužel mnohdy vstpuje do "zpráv" s reálem (bez komentáře) velmi krátce do třiceti vteřin. Takovou možnost nemá on-line internetová TV Raport, ale zato má jiné přednosti.
Zpravodajství ČT Události a ČT24 má ohromnou výhodu a sílu v připojování na online vysílání svými přenosovými technologiemi. Bohužel mnohdy vstpuje do "zpráv" s reálem (bez komentáře) velmi krátce do třiceti vteřin. Takovou možnost nemá on-line TV Raptor, ale zato má jiné přednosti.

Ty přednosti vidím v notné dávce nezávislosti redaktorů a jejich hostů. Na četných video rozhovorech můžete vidět pestrou mozaiku různých, i protichůdných názorů na politiku i ekonomiku. Dramaturgie TV Raptoru se, jak vidno, úspěšně snaží být nezávislá, takže výsledkem jsou různé úhly prezentovaných pohledů na diskutovanou problematiku.

Ať již vydavatel TV Raptor odvodil název této internetové televize od dinosaura, či raketového motoru Raptor SpaceX, myslím, že dravost této televize je potřebná, aby se odlišila od ČT a podobných TV médií.
Kvido únor 09 2020 500 0 komentářů Tisk

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.