Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Nadsazené informace o koronaviru v USA

K
Kvido Přidáno před 1 rokem
Nadsazené informace o koronaviru v USA Některé informace o koronavirusu v USA, které přinášejí česká média, mně připadají, mírně řečeno neobjektivní.
Jde např. o pohřby v New Yorku. Upozornil mě na to známý z Kalifornie. Říká, že informacemi o pohřbech se někteří novináři chtějí zviditelnit na účet tragedie jiných.
Komentují velké pohřby a vůbec neuvádějí, že ostrovní pohřebiště existuje již přes 100 let. Nebyly tudíž vybudovány v současné době! Jsou to pohřebiště bez majitelů. Pohřbívají se zde také zemřelí, kteří nikoho nemají, nebo jejich příbuzní prostě nemají na soukromý pohřeb.
Nejde tedy o nic neobvyklého.
Podle informací z USA, činí v New Yorku z dosavadních 25 úmrtí současný nárůst na (přibližně) 75 úmrtí týdně.
Je pravda, že Trump zpočátku bagatelizoval nebezpečí koronaviru. Prohlašoval, že jde o obyčejnou chřipku. Za pár dnů však změnil názor a podporoval nošení roušek. Podepsal rovněž nařízení, které dává na boj s koronavirem 2 triliony dolarů.
Info ze dneška z USA: Fox News píše, že na Hartově ostrově jde např. o bezdomovce, či o dočasné ukládání zemřelých a rodiny budou mít možnost si je pak převzít.
Tabulka USA koronavirus, úmrtí-deatsh
Zdroj: USAtoday - Hartův ostrov
Zdroj: Foxnews.com/Hartův ostrov
Zdroj: Trump, 2 trillion
Zdroj: Hartův ostrov v USA, rakve při pohřbivání lehké jako krabice od bot?
Kvido duben 11 2020 3,678

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice