Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Politika

Babiš a Trump, kolize pravdy

K
Kvido Přidáno před 1 rokem

Český premiér Babiš dlouhodobě tvrdí, že není ve střetu zájmu. Americký prezident Trump tvrdí, že USA jsou v boji proti koronaviru "nejúspěšnější na světě". Oba lžou? Kde je pravda?


Babiš. Nejvyšší státní žalobce Pavel Zeman tvrdí, že Andrej Babiš je ve střetu zájmů a nadále ovládá Agrofert. To je ovšem neskutečný bordel a premiér nás tedy tahá za nos?

Trump. Prezident USA Trump se v televizním záznamu dohadoval s moderátorem, že prý mají Spojené státy rekordně nejnižší počet úmrtí na koronavirus. Tvrřdí tak podle procenta úmrtí ve srovnání s množstvím nákaz. Odmítá srovnávat toto procento úmrtí s počtem obyvatel USA, které je rekordně nejvyšší na celém světě. Rozhovor můžete sledovat v úterý 04.08.2020 večer. Zde je ukázka z rozhovoru:

RESUMÉ

Co k tomu dodat? Jde o kolizi pravdy? Jestli oba pánové lžou a mlží, tak to je velmi zlé pro ně i budoucí jejich politické období. Nicméně, ve větším průšvihu je pravděpodobně český premiér. V jeho případě se prostě, dělat blbce z veřejnosti se nemá!

Autor: Vícha Květoslav (Kvido)

Kvido srpen 03 2020 615 0 komentářů

Politika - související články

Není žádný související článek Politika!

O nás Kvido

Já Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejčtenější Internet

Žádné Internet
Žádné Internet
Žádné Internet

Inzerce

Vietnamský obchodník Ostrava - Poruba, s potravinami, hledá učitele/ku vitnamské národnosti pro výuku českého jazyka. Nabídky, prosím, pošlete na: Kontakt - nekecamweb.cz