Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Pompeo; také falešné řeči

K
Kvido Přidáno před 5 měsíci
Pompeo; také falešné řeči

Ministr zahraničí USA - Mike Pompeo mě zklamal. V jeho proslovu v Plzni a v Senátu ČR bylo několik falešných glos.


Návštěva ministra zahraničních věcí USA - Mike Pompea nás, malý stát, jistě může těšit. I jeho pochvala, jak přistupujeme k bezpečnosti své země.

Pompeo vyzvedl sice americké vojáky, kteří na konci druhé světové války osvobodili část Československa, a varoval před zkreslováním dějin. Byl však falešný v tom, že vůbec nezmínil popravdě, jak to bylo s osvobozením Prahy a celého Československa.

Když mluvil Pompeo o mezinárodní politice, zmínil, že v oblasti energetické bezpečnosti by bylo nebezpečné, abychom byli závislí na Číně nebo na Rusku. Ještě dobře, že premiér Babiš byl v této záležitosti opatrnější a svůj názor a řešení ponechal na pozdější dobu

Pompeo rovněž naznačil, že bychom neměli zdanit americké firmy, které u nás podnikají (pozn. autora - pobírají od nás zisky a my z toho nic nemáme).

Z toho je vidět, že Pompeovi šlo při této návštěvě Prahy hlavně o obchodní záležitosti. Připravoval půda pro další jednání.

Ukázalo se rovněž, že náš pan prezident Zeman není pravděpodobně pro Američany důvěryhodný. Pompeo to naznačil velmi krátkou schůzkou i zpožděním, jimž se na schůzku s prezidentem Zemanem dostavil.

Foto titl.: Jakub Plíhal

Autor: Vícha Květoslav (Kvido)


O nás Kvido

Tento web obsahuje nepřetržitě od r. 2008 až 2020 BLOG serveru pc-politika.cz, kdy přešel na nekecamweb.cz. . .
Kvido srpen 12 2020 218

0 komentářů

Zanechat komentář

  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.