Blog: Co Vystrčil zamlčel? - Nekecamweb.cz

Blog

Co Vystrčil zamlčel?

K
Kvido Přidáno před 10 měsíci
Co Vystrčil zamlčel?

Předseda Senátu ČR pan Vystrčil při své návštěvě Tchaj-vanu viděl ledacos. Také opatření proti šíření koronaviru, což absolvovali členové naší delegace po příletu na Tchaj-wan. Je divné, že se Vystrčil nezajímal, proč má tato země velmi malou nemocnost na covid-19.


Tchajwanci totiž přes své přirozené hranice žádné cizince nepouští. Pokud jsou výjimky, takoví lidé musí projít na dva týdny karanténou!

Tuto zkušenost měl pan Vystrčil v prvé řadě zdůraznit a apelovat na naše hygieniky! Nestalo se tak. V tom mně zklamal. Také on mluví jen o tom, co je žádano, aby se zalíbil? Jeví se mně to tak.

Tchaj-wan má k dnešnímu dni (10.8.2020) od začátku pandemie jen 436 případů onemnocnění koronavirem a úmrtí na milión obyvatel představuje 0,8 procenta!

Jinými slovy, Tchaj-wan prakticky uzavřel své hranice. A něco podobného by bylo žádoucí v současné situaci, kdy onemocnění covide-19 narůstá, provést také v České republice. Je nyní opět zřejmé, že volně propustné naše hranice, v rámci schengenského prostoru, jsou momentálně hlavní příčinou vyššího nárůstu onemocnění našich občanů na koronavir.

Kvido září 09 2020 467 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

H
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.