Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Silvestrovská televize; bavila pouze Nova Gold

K
Kvido Přidáno před 22 dny
Silvestrovská televize; bavila pouze Nova Gold
Silvestrovské pořady na českých televizních stanicích byly jedna velká bída. Pobavila snad jen TV Nova - Goold. A to převážně archivními TV Silvestry, přesto, díky za ně!
Mohli jsme tak sledovat profesionálně kvalitně odvedený televizní silvestr z roku 2002 "Tyjátr" (režie V. Polesný) v zábavné show Karla Šípa. Účinkobvali J. Bohdalová, J. A. Náhlovský, L. Machálková, M. Suchánek, R. Genzer, F. R. Čech, Z. Jandová, V. Bílá a další. Ukázalo se opět, že promyšlený scénař navazujících scének našich umělců, který má hlavu a patu, může zaujmout širokou věřejnost různého věku.

Na tomto pořadu by se měli hopsající umělci mladšího věku poučit, jak se dělá opravdová zábava se vtipem a humorem.

To platí také o archivním silvestrovském střiháku z roku 1999, v němž vystupovali Petr Novotný a Lunetic, Marián Labuda, Josef Dvořák, J. A. Náhlovský a daŠÍ.

Prostě, kde se hrabe Soukupova TV Barandov. Ta zůstala tentokrát poměrně v pozadí, včetně Nebezpečných vztahů tentokrát s moderátorem Jaromírem Soukupem a jeho hostem Honzou Musilem.

O nás Kvido

Sekce Blog: 2008 až 2010 - server pc-politika.cz, 2010 až 2021 - nekecamweb.cz . .
Kvido leden 01 2021 317

0 komentářů

Zanechat komentář

  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.