Blog

Tvrdý lockdown je zřejmě nutný!

K
Kvido Přidáno před 2 měsíci
Tvrdý lockdown je zřejmě nutný!
Dnes ohlásila hygiena v České republice (ČR), že včera (úterý) bylo zaznamenáno přes 15 tisíc osob nakažených covidem-19. V těchto dnech prvního výročí příchodu pandemie covid-19 je to alarmující skutečnost!
Situace je skutečně dramatická. Kromě britské mutace máme v České republice (ČR) i jihoafrickou mutaci. Opatření musíme upravit či zpřísnit, pokud to neuděláme, příští dva týdny nás čekají obrovské problémy ve zdravotnictví,” řekl premiér Babiš. Předtím hovořil doslova o katastrofální situaci.
Má pravdu nejen Babiš, ale také specialisté na epidemie a tripartita odborů bijí na poplach a žádají tvrdá opatření v nouzovém stavu.
V kuloárech se mluví o tom, že průmysl vláda zavírat nechce, hodlá ale omezit kontakty mezi lidmi. Zda půjde o takzvaný tvrdý lockdown můžeme jen spekulovat.
Poučme se, konečně!!!
Tak třeba v Izraeli (stejný počet obyvatel jako v ČR) již byly dokonce tři tvrdé lockdowny. Poslední nařídili v Izraeli loni v prosinci souběžně se zahájením očkovací kampaně. No a v minulých týdnech nastal v Izraeli pokles epidemie coviud-19. Proto v těchto dnech Izrael již částečně rozvolňuje.
Kvido únor 23 2021 1,050 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

H
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.