Blog

Volný a Bojko, ven z Poslanecké sněmovny!

K
Kvido Přidáno před 1 měsícem
Volný a Bojko, ven z Poslanecké sněmovny!
Vím, že je to troufalý požadavek, ale poslanci, kteří odmítají (dokonce v sále Poslanecké sněmovny) nosit respirátory, do této dolní komory nepatří! Umožnit jim výjimku, v jakémsi "akváriu" z plexiskla, je směšné a výrazem slabosti českých poslanců!
Poslanci Volný a Bojko, kteří mají jít vzorem českým voličům, i těm svým, vlastně tím dávají ostatním spoluobčanům najevo "nenoste roušky". Tudíž, bojkotovat vládní nařízení, nyní nejpřísnější lockdown. Jakoby říkali, vláda je tu k ničemu! Takže nerespektování české vlády je přiznakem pohrdání veškerého urgentního nařízení.
Volný a Bojko zřejmě nemají zdravý selský rozum a vznášejí se jakoby v oblacích! Cožpak nevědí, kolik zbytečných úmrtí takovým chováním již nastalo. V současné době (ke dnešku 12.03.2021). Chodit na veřejnosti, kde procházejí desítky lidí a dokonce v budově Sněmovný, je trestuhodné počínání, jak to předvádějí v současných dnech poslanci Volný a Bojko!!!
Divím se, jako občan této republiky, že česká Poslanecká sněmovna nenašlo odvahu, rázně odsoudit postoj poslanců Volného a Bojka. Je to moje velké zklamání nad tímto zákonodarným sborem. A jak slyším k tomu poznámky v okolí, lidé jsou zhnusení...
Foto titl.: Jan Horešovský, Twitter
Kvido březen 11 2021 1,077 2 komentáře

2 komentáře

Zanechat komentář

H
 • F
  Frybord
  V každém případě to je ostuda pro Česko. Je to k smíchu, jaké hovada mezi poslanci jsou!
  Odpovědět - březen 12 2021 23:07:53
 • K
  Kvido
  Proč předseda senátu nenavrhnul vyloučení poslanců z PS? Dostali sice důvěru voličů, ale ztrácejí důvěru tím, že nerespeltují vládní nařízení kdy jde o zdraví spoluobčanů.
  Odpovědět - březen 12 2021 23:29:52