Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Volný a Bojko, ven z Poslanecké sněmovny!

K
Kvido Přidáno před 7 měsíci
Volný a Bojko, ven z Poslanecké sněmovny! Vím, že je to troufalý požadavek, ale poslanci, kteří odmítají (dokonce v sále Poslanecké sněmovny) nosit respirátory, do této dolní komory nepatří! Umožnit jim výjimku, v jakémsi "akváriu" z plexiskla, je směšné a výrazem slabosti českých poslanců!
Poslanci Volný a Bojko, kteří mají jít vzorem českým voličům, i těm svým, vlastně tím dávají ostatním spoluobčanům najevo "nenoste roušky". Tudíž, bojkotovat vládní nařízení, nyní nejpřísnější lockdown. Jakoby říkali, vláda je tu k ničemu! Takže nerespektování české vlády je přiznakem pohrdání veškerého urgentního nařízení.
Volný a Bojko zřejmě nemají zdravý selský rozum a vznášejí se jakoby v oblacích! Cožpak nevědí, kolik zbytečných úmrtí takovým chováním již nastalo. V současné době (ke dnešku 12.03.2021). Chodit na veřejnosti, kde procházejí desítky lidí a dokonce v budově Sněmovný, je trestuhodné počínání, jak to předvádějí v současných dnech poslanci Volný a Bojko!!!
Divím se, jako občan této republiky, že česká Poslanecká sněmovna nenašlo odvahu, rázně odsoudit postoj poslanců Volného a Bojka. Je to moje velké zklamání nad tímto zákonodarným sborem. A jak slyším k tomu poznámky v okolí, lidé jsou zhnusení...
Foto titl.: Jan Horešovský, Twitter
Kvido březen 11 2021 1,386

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

2 komentáře

Zanechat komentář

G
 • F
  Frybord
  V každém případě to je ostuda pro Česko. Je to k smíchu, jaké hovada mezi poslanci jsou!
  Odpovědět - březen 12 2021 23:07:53
  • K
   Kvido
   Proč předseda senátu nenavrhnul vyloučení poslanců z PS? Dostali sice důvěru voličů, ale ztrácejí důvěru tím, že nerespeltují vládní nařízení kdy jde o zdraví spoluobčanů.
   Odpovědět - březen 12 2021 23:29:52

   Autoři

   Přihlášení

   Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
   Zapomenuté heslo?

   Nejnovější soubory ke stažení

   Tip 2

   IQ park Pardubice

   IQ park Partdubice