Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Omluva prezidenta Zemana Srbsku je správná

P
Pexa Přidáno před 4 měsíci
Omluva prezidenta Zemana Srbsku je správná Víte, jak to bylo tehdy se Srbskem? Žádný stát jim tehdy nepomohl. Jako jediní hájili křesťanské hodnoty proti islamistům a byli napadení spojenci NATO! Správně se M.Zeman nyní omluvil.
O co šlo? Dne 24. března 1999, bez vyhlášení války, bez souhlasu OSN zaútočila vojska NATO společně s vojáky ČR na bývalou Jugoslávii. Tehdy jsme byli v NATO teprve pár dní (od 12. 3. 1999) – a souhlasili jsme s bombardováním Srbska. „Humanitárním“, slovy tehdejšího prezidenta Václava Havla!
To se odehrálo bez souhlasu Rady Bezpečnosti OSN a šlo tedy o velké porušení mezinárodního práva s tisíci mrtvých nevinných lidí včetně dětí!
V té době prezident Havel byl největším zastáncem tzv. humanitárního bombardování tehdejší Jugoslávie, ale i všech dalších humanitárních akcí NATO. Byla to prasárna, fuj!
Opozice v ČR ale nyní nesouhlasí, třeba Pekarová - Adamová z pidi strany TOP 09. Tato politička má co nejmíň mluvit. Má slabé znalosti historie.
Vžijte se, prosím, do pozice lidí tehdejší doby!
Pexa květen 18 2021 358

O autorovi Pexa

Já jsem Administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 03/12/2021. a v současné době žiji v Praha

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice