Blog: Koalice; podvod na voličích - Nekecamweb.cz

Blog

Koalice; podvod na voličích

K
Kvido Přidáno před 1 měsícem
Koalice; podvod na voličích
Koalica politických stran se mně ani trochu nelibí. Je to podvod na nás voličích. Volič dal mandát třeba Pirátům, ale nikoli připojenému STAN a pod. Jak si dovoluje hnutí STAN se k někomu připojovat? Nebudu proto Piráty v této koalici volit!
Myslím, že takto uvažuje v České republice (ČR) hodně lidí, kteří chtějí jít k letošním, volbám do Poslanecké sněmovny dne 8. a 9. října. Já chci, jako možná i jiní voliči, férový postup a ne nějaké pletichaření a pachtlování s jinou stranou, jen abychom byl "navenek" frajeři a možná volby vyhráli.
Takové počínání politické strany nemusí dopadnou ve volbách, ani v dalším období, dobře. Vždyť už nyní s v některých stranách objevují freakce s odlišnými názory, natož ve více spojených stranách!
Nevzpomínám si, která hlava, takový návrh vytváření koalic vymyslela, jen aby se strany udržely u koryta.
Spojování stran do koalice mně připadá jako nečestné a podvodné! Měli bychom to kritizovat a usilovat o anulaci takového politického boje. Koalice stran není skutečný, demokratický boj politického soutěžení, nýbrž chytračení v politickém ringu. Do ringu si také nemůže soutěžící přizvat dalšího pomocníka, bylo by to nefér. Stejně tak je to u koalic!
Kvido červen 17 2021 331 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

H
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.