Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Noční vlci na motorkách mají projíždět také Českou republikou

Přidáno před 7 lety
Motorkářský ruský gang Noční vlci a jejich připravovaná "spanilá jízda" do Berlína k 70 výročí ukončení 2. světové války, vyvolává na Internetu velké emoce. Jejich vůdce - Alexander Zaldostanov - má zakázaný vstup do USA a Kanady pro podporu anexe Krymu. Je údajně blízký přítel prezidenta Vladimíra Putina, který s Noičními vlky v minulosti jel v koloně motorkářů (viz. snímek v článku). Noční vlci sa 25. dubna letošního roku vydají po vlastní ose na motorkách na trasu dlhou 6-tisíc kilometů. Bude to 70 roků po tom, kdy Rudá armáda armáda obklíčila Berlín. Noční vlci zakončí svoji jízdu v berlínském parku Treptower, kde 9. května položí květy k památníku Rudé armády.
Číst více

Mynář nás tahá za nos!

Přidáno před 7 lety
Chápu pana "novomanžela" Vratislava Mynáře (kancléře prezidenta republiky), že se nechce vystavovat problémům a kritice, když má novou rodinku... Ale on dělá všechno proto, aby ho lidé kritizovali a pomlouvali! Pan kancléř Mynář totiž už přehnaně dlouho dobu odmítá zveřejnit svůj plat. Navíc se lidem jeví jako mafián, když vlastní větší nemovitý majetek a údajně se neví přitom, z čeho jej uhradil. Vypadá to, že nás tahá za nos!
Číst více