Blog - Nekecamweb.cz

Blog

J
Jan Pravda


0 komentářů
2826 přečtení

Obchody s Čínou; opatrně posunovat...

Přidáno před 5 lety
Jak píše Luboš Palata v dnešní MladéFrontě "Čína toho ve středovýchodní Evropě už hodně naslibovala. Výsledky čínských aktivit v regionu však jsou rozpačité". Na druhé straně má pět tisíc let dlouhou historii a nyní chce na ni navázat. Nedměli bychom se proto na ni dívat, jako na zaostalou. Nicméně, při opbchodování je nutné být ve střehu.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
3264 přečtení

Adam B. Bartoš; platí síla!?

Přidáno před 5 lety
Extremisté jsou tu od toho, aby provokovali. Jasné. Tak to dělá i předseda krajně pravicové strany Národní demokracie extremista Adam B. Bartoš. Na sobotní (26.3.2016) demonstraci proti islamizaci to však přehnal a sním i policie.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
2774 přečtení

Veselé Velikonoce od statistiků

Přidáno před 5 lety
Statistici z Českého statistického úřadu nám dnes popřáli veselé Velikonoce. Hezké od nich. Přidali také zajímavá čísla ve formě infografiky.
Číst více0 komentářů
3638 přečtení

Další hrůza ze Svaté země!!

Přidáno před 5 lety
To se dalo čekat! To je ta jejich Svatá země??? Ti debilové opět zaútočili! Hrůza a katastrofa. A v Bruselu, Teroristi útočí v srdci EU, které se k přistěhovalcům chová nejpřátelštěji. Pozůstalým upřímnou soustrast. Napsal A. Babiš. Souhlas! Ti debilové nedají pokoj, bude to v Evropě postupně jako v Izraeli - permanentní strach, permanentní teroristrické útoky!?
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
2513 přečtení

Nejezděte do Belgie, varuje Čechy ministerstvo zahraničí

Přidáno před 5 lety
České ministerstvo zahraničí varuje před cestou do Belgie. Varování se týká především hlavního města Brusel, ve kterém v úterý ráno vybuchly bomby na letišti i v metru. Dosavadní zprávy hovoří o více než deseti mrtvých, Brusel je ve stavu nejvyššího ohrožení.
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
2843 přečtení

Aféra Čapí hnízdo jako ptákovina

Přidáno před 5 lety
Ano a bohužel, rozruch - především v některých českých médiích - kolem Babišova Čapího hnízda, je již aféra! Avšak uměle vyvolána. "Do Čapího hnízda nepojedu,nemám na ptákoviny čas," prohlásil na sociální síti včera v 22:00 hod. Pavel Bělobrádek, předseda KDU-ČSL. Dodávám, že to je aféra předčasná, jelikož se nic přesně neví.
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
4643 přečtení

Sedmdesáté výročí nacisitické okupace Čech, Moravy a Slezska

Přidáno před 5 lety
Dnes si připomínáme 70. výročí 15. března 1939. Nejsmutnější výročí nacistické okupace českých zemí a následné vyhlášení Protektorátu Čechy a Morava. Současaná česká média referfují jen sporadicky.
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
4251 přečtení

Peroutka nacismu vzdoroval, trpěl, ale také selhal

Přidáno před 5 lety
V kauze prvorepublikového novináře Ferdinanda Peroutky, jeho vnučky a prezidenta Zemana, nedala soudkyně za pravdu Miloši Zemanovi, jelikož se článek "Hitler je gentleman" zveřejněný v časopise Přítomnost nenašel. To však podle mého názoru nic nemění na faktu, že věhlasný český novinář sice nastupujicímu fašismu vzdoroval, byl fašisty za to vězněn, ale také jako občan a novinář v roce 1939 selhal. Nezamlčujme tuto pravdu a nesnažme se malovat dějiny jen podle positivních činů.
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
2972 přečtení

Premiér Sobotka, ale, ale!

Přidáno před 5 lety
Tak jsem u klávesnice skoro spadl! Bohuslav Sobotka, dokud bude předsedou vlády, nepřipustí konat v Česku referendum o vystoupení z EU. Takto se vyjádřil. Odchod z unie by podle Sobotky vedl k návratu České republiky do sféry vlivu Ruska. Ale, ale pane premiére! To je ale opravdu velký úlet! A jakým právem? Zapomínáte na své voliče, co ti chtějí?
Číst více